~WoW Sık Sorulan Sorular Ve Cevapları~

~ Hunter dışında bir class saldırı Petlerini kullanabilir mi?

Warlock Classının Minion adında küçük saldırı peti tarzı şeyleri vardır. Bunun dışında Companion denen petler vardır ama süs olarak yanınızda gezerler saldırmazlar.

Soulbound olan Itemler Satılır mı ?

AH'lerde veya trade yoluyla satamazsınız. 2 yöntemle size para kazandırırlar. Ya kırdırırsınız yada Vendor(NPC) lere satarsınız.

Auction House nedir? Ne işe yarar?

Kısaltması AH'dir. Silvermoon,Stormwind gibi büyük şehirlerde açık artırma yoluyla itemlerinizi satabileceğiniz yerlerdir.

Neutral Auction House nedir?

Goblin şehirlerinde bulunan AH'lerdir. Çok nadir bulunurlar. Bu tür AH'lerde Horde-Ally sınırlaması yoktur. Horde ve Ally karakterler birbirlerinden mal alabilirler. Ancak hiçkimse düşmanına para kazandırmak istemediğinden genellikle item bulamazsınız. Genellikle kişilerin Horde-Ally charları arasında gold transferinde kullandıkları bir yerdir.

WTS[Item Adı] şeklinde Mesajlar görüyorum Chat Penceresinde. Mesajıma nasıl bu şekilde link ekleyebilirim ?

Itemin üstüne Shift+Sol click yapmanız yeterli olacaktır.

Oyunda Meslek Sistemi Nasıl İşler?

Oyunda Ana-Yan meslekler vardır. Ana mesleklerden birbirini tamamlayacak şekilde 2 tanesini seçebilirsin. Yan mesleklerin hepsini yapabilirsin.

AddOn Nedir?

AddOn oynayışınızı kolaylaştıran küçük ve YASAL eklentilerdir. En çok kullanılanları QuestHelper'dır. Google 'a WoW AddOns yazarsanız işinizi görecek siteler çıkacaktır.

PvP videolarında gördüm. Daha çok Skill koyacak Slot var.. Bunu nasıl yapıyorlar ?

AddOn :wink1:

2 Tane karakterim var. Birinden Diğerine Gold transfer etmek istiyorum. Nasıl Yaparım?

1) Aynı hesap üzerindeyse ve aynı taraftansa ( 2side Horde veya Ally) Mailbox'tan Send Message bölümünden Para aktarabilirsin. Farklılarsa Neutral AH yi kullanarak aktarılabilir.

2) Güvenilir bir arkadaşına verirsin oda senin diğer hesabına verir.

Realm(Sunucu) Değiştirebilir miyim ?

Belli bir miktarpara ödeyerek Realm,Char adı vs. değiştirebilirsin.

Oyunu oynamak İçin 3 oyununda Orjinalini almak zorunda mıyım ?

Sadece ilk oyunun orjinali yeterli olacaktır. Ancak Death Knight,Blood Elf,Draenei kullanamazsın.

Error #132 Hatası alıyorum !! Çözümü Nedir?

Error 132 ya donanım yada yazılım kaynaklıdır. Donanım kaynaklıysa beni aşar. İşi bilen biriyle görüşmek gerekir. Ayrıca bu hata kopya WoW larda çok çıkıyor. Çözümü oyunu silip ORJİNAL CD lerle tekrar yüklemektir.

Guildden nasıl Çıkabilirim ?

Chat bölümüne /guildquit yazdığın anda çıkarsın :)​

Yukarı Alt