Tauriel

Öğretiyorum
İyi Günler bir kaç gün önce wow son sürüm indirdim.Ama Oyunun ücretli oluşu nedeniyle çoğu yerde kısıtlama var.
Bende bir kaç pvp araştırdım ama bir türlü açamadım.Bulduğum serverların realmlist.wtf adersini yazıyorum sonra ne ypacam wow.exe tıkla girin diyor ama tıklayınca orjinal wow a giriyor acil yardımlarınız bekliyorum

Tauriel

Öğretiyorum
peki krds saol ama benim clien sürümüne aynı olan bir sw linki koyarmısn Son sürüm bi iki gün önce indiridm zahment olmazsa

galiba 3-4 yıl falan geçti en son oynayışımın üstünden wow hastasıda değilim :mrgreen: + wow un en son patch inin private server ı olacağını zannetmiyorum elinde olan versiyonuda yazarsan ona göre bakabiliriz.

Tauriel

Öğretiyorum
Bu mesaj Advance rumuzlu uyeden alinti yapildi
Advance demiş ki:
http://www.wowstatus.net/serverlist.php
buraya baktım bi kaçına üye olup ip yazdım ama wow tıklayınca orginal a giriyor bu arada elimde olan sürüm su minant of pandarian o client sürümü falan gerekiyorsa o nerede yazıyor en iyi bilidğim oyun sro :)

wowstatusta logo olarak versiyonları komuşlar pandanın logosunu görebiliyorsan o serverda oynayabilirsin herhalde ben göremedim illa oynıcam diyorsan istediğin serverın sürümüne göre tekrar client indir :mrgreen:

Bu mesaj Arw3N rumuzlu uyeden alinti yapildi
Arw3N demiş ki:
http://heroeswow.info/page/connect buna üye oldum bu panda logosu wardı krds yapmam gerekenleri sorun olmazsa yazarmsın yanı ip yazdım realist.wtf ye sonra ne yazacam sürümler uyumlu herhalde
verdiğin server patch yapmış indirip kurmayı denedin mi

destekledikleri versiyon 3.3.5a oyuna girip sağda solda altta üstte bir yerde elbet client in versiyonu yazıyordur onu bul ona göre server ara direk ip ile giricek diye birşey yok patch vardır başka birşey vardır sadece usa dır eu almıyordur falan feşman.

"First You need the wow client We support ONLY 3.3.5a Wotlk"

Tauriel

Öğretiyorum
sadece us sa boşuna uğraşmayam eyw krds boşuna zahmet verdik

dediğim gibi 3-4 sene oldu en son oynıyalı. Sitede How to install kısmını tekrar okuyup yap wow.exe ile oynamışlar falan filan oynasam yardım edicem yok oynamıyorum sadece gerekli sürüme sahip olman lazım yazdım sen ben wow player sandın galiba :mrgreen:

Zaten "How to connect" diye bir bölüm vardır her serverin sitesinde.Orada dediklerini yaparsan sorunsuz giriyorsun.Genellikle bir server ipsini değiştittirirler.Bir de kendi launcherlarını verirler.Böylece sürümün uygunsa girersin oyuna.Ama orjinale dönme gibi bir olasılığın varsa tavsiye etmem.Çünkü dosyalar birbirine giriyor yeniden yüklemek zorunda kalabilirsin.

Tauriel

Öğretiyorum
Bu mesaj TanerUNER rumuzlu uyeden alinti yapildi
TanerUNER demiş ki:
dediğim gibi 3-4 sene oldu en son oynıyalı. Sitede How to install kısmını tekrar okuyup yap wow.exe ile oynamışlar falan filan oynasam yardım edicem yok oynamıyorum sadece gerekli sürüme sahip olman lazım yazdım sen ben wow player sandın galiba :mrgreen:
eed wow cu sandım yardımların için saol

Tauriel

Öğretiyorum
Bu mesaj Mirage rumuzlu uyeden alinti yapildi
Mirage demiş ki:
Zaten "How to connect" diye bir bölüm vardır her serverin sitesinde.Orada dediklerini yaparsan sorunsuz giriyorsun.Genellikle bir server ipsini değiştittirirler.Bir de kendi launcherlarını verirler.Böylece sürümün uygunsa girersin oyuna.Ama orjinale dönme gibi bir olasılığın varsa tavsiye etmem.Çünkü dosyalar birbirine giriyor yeniden yüklemek zorunda kalabilirsin.
Tavsiyeniz için teşekkürler bende son olan oyun var bazı sitlerin amblemleirnde panda war ip yazıp launcer dosyasının inidiriyorum error code 138 öyle bir hata veriyor

Bu mesaj Arw3N rumuzlu uyeden alinti yapildi
Arw3N demiş ki:
Bu mesaj Mirage rumuzlu uyeden alinti yapildi
Mirage demiş ki:
Tavsiyeniz için teşekkürler bende son olan oyun var bazı sitlerin amblemleirnde panda war ip yazıp launcer dosyasının inidiriyorum error code 138 öyle bir hata veriyor
Uzun zamandır oynamıyorum ne yazık ki bilemeyeceğim :roll:

Takımı
Besiktas
3-4 keredir rastliyorum gozum carpiyor basligin ''server'' olmasi lazim degil mi :P

Tauriel

Öğretiyorum
Bu mesaj sweetCHIEF rumuzlu uyeden alinti yapildi
sweetCHIEF demiş ki:
3-4 keredir rastliyorum gozum carpiyor basligin ''server'' olmasi lazim degil mi :P
summer4: Pardon haklısın yanlış yazmışım...
Uyarı için teşekkürler.

Yukarı Alt