10 day trial denemesi ardından Wow'a kesinlikle başlama kararı aldım ve Orijinal DVD Sipariş ettim şu an elime ulaştı. Burning Legion Serverında Paladin olarak devam ediyorum. Buyrun bir resim;

- Resim Silinmiş.

56 sayfalık kuşe kağıda baskılı wow rehberi kitapçığı yanında hediye 8)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Prada

:lol Extra ile alemlere dalış yapın bakalım :P Vaktim kısıtlı olmasa bende başlamayı düşünüyordum bakalım asker dönüşü başlarım bende belki

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hobaaa kuzum trial çok keyfliydi bende almayı düşünüyorum da işte manuel kasmak zor iş ama dungeon'lar bir muhteşem gerçekten iyi bir adım attın başarılar canımcım bolca ss ve bilgi paylaşımı istiyorum :muck: :kalp:

Elle kasıcak boş zamanı olanlar için mükkemmel bir oyun.Hayırlı olsun abi.Screamadle'den sonra 2. bir 80 lw siteye yakışır.

extraloob demiş ki:
hobaaa kuzum trial çok keyfliydi bende almayı düşünüyorum da işte manuel kasmak zor iş ama dungeon'lar bir muhteşem gerçekten iyi bir adım attın başarılar canımcım bolca ss ve bilgi paylaşımı istiyorum :muck: :kalp:
Birkaç video çekmeyi düşünüyorum az daha kasayım :P

Leetnock demiş ki:
extraloob demiş ki:
Birkaç video çekmeyi düşünüyorum az daha kasayım :P
Rahat ol geniş takıl tarzı birşey mi? :twisted: :P :lol:

Neverex demiş ki:
adminler bile oynadıgına göre bu wow boş bi oyun değil heralde :coffee:

14 milyon kişi oynuyor şu an dünyanın en çok oynananı :) Boş oyun olsa oynanırmı hiç.. Bende Argent Dawnda oynuyorum..

xerneems demiş ki:
Neverex demiş ki:

14 milyon kişi oynuyor şu an dünyanın en çok oynananı :) Boş oyun olsa oynanırmı hiç.. Bende Argent Dawnda oynuyorum..
Kimlerdensin hacım ^^ N-elf sezdim

Leetnock demiş ki:
xerneems demiş ki:
Neverex demiş ki:

Kimlerdensin hacım ^^ N-elf sezdim
Ally'im ırk farketmez bende hepsi vardır :) N.Elf 80 level.(hunter+druid) , Human 80 level.(mage+priest+dk) Dranei 80 Level Paladin.Arada 47 48 level warriorla warlock var ama onları saymıyorum.

For the Alliance !

Dexter

Tanınıyorum
Hayırlı olsn hacım Bende yarın litc kingi alıyorum wowda akmaya devam ediyorum
For The Ally

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Dexter demiş ki:
For The Ally

lich king wuhuuuu deli bu wow ama gerçekten sro'ya on basar oynanabilirlik olarak :headbang:

Dexter

Tanınıyorum
extraloob demiş ki:
Dexter demiş ki:
For The Ally

lich king wuhuuuu deli bu wow ama gerçekten sro'ya on basar oynanabilirlik olarak :headbang:

Kesinlikle her ay para veriyorsun ama harbiden değiyor. Bende 55 mage var şuan 1 ayda kastım ve acayip eğleniyorum. Şiddetle tavsiyede ediyorum :P

Buda benim druidim.Gurur duyuyorum druidimle :) 8 tane 80 var içlerinde tek palanın gear'ı iyi değildir diğerlerinin güzeldir birde dk'nın. Wintergraspda hordelar boss keser gibi beni kesmeye çalışıyolar lol :lol:

- Resim Silinmiş.

xerneems demiş ki:
Buda benim druidim.Gurur duyuyorum druidimle :) 8 tane 80 var içlerinde tek palanın gear'ı iyi değildir diğerlerinin güzeldir birde dk'nın. Wintergraspda hordelar boss keser gibi beni kesmeye çalışıyolar lol :lol:

- Resim Silinmiş.
woww add-on lara bak bende istiyorum bunlardan xP

Yukarı Alt