LordAeron demiş ki:
ironeye_TR demiş ki:
saolasın canım :muck:

sen sagol hacım inş. yeni bi ''Wowkolik'' daa kazancaz :D
inş ama bn bu forumuda anlamadım :mrgreen: ben iysimi yarın yapayım bu işi uykum var ztn heralde ondan anlayamıyom :mrgreen: şu anda ztn avatar fun club için çalışıyom yarın erkenden kalkıp herşeyi haledeyim bn herkese ii geceler :muck: :beer:

ironeye_TR demiş ki:
LordAeron demiş ki:
ironeye_TR demiş ki:
saolasın canım :muck:

sen sagol hacım inş. yeni bi ''Wowkolik'' daa kazancaz :D
inş ama bn bu forumuda anlamadım :mrgreen: ben iysimi yarın yapayım bu işi uykum var ztn heralde ondan anlayamıyom :mrgreen: şu anda ztn avatar fun club için çalışıyom yarın erkenden kalkıp herşeyi haledeyim bn herkese ii geceler :muck: :beer:

Sanada!!!

Ya diyorumki WoW geyik topic i mi açsak.Ya buraya yada WoW bölmüne.Heroic yaptık aptal mage yüzünde wipe olduk gibi :)

Fun Club Kurmak Extraloob un Konuyu Görüp İlgisine Bakıp Ona Göre Karar Vermesinden Olsuo Die Biliorum...(Yanlıs Anlama)

Benide Ekle Oyun Hakkında Bilgim Yok Ama Olcak İys :popcorn:

üye olmak istemiyorum sadece bilin diye; :D
server twisting nether - lvl 70 undead destro warlock(pvp),lvl 70 troll hunter(pve),bide şuan kastığım lvl 42 prot pala var :D

wow vallaha ne yalan söliyim hayatımda oynadığım en kötü oyun denilebilir ndn diyosanız grafikler kötü :mrgreen:ayrıca oyunuda hiç kavrayamadım yani bana göre değil yani :roll:

mertcangs demiş ki:
wow vallaha ne yalan söliyim hayatımda oynadığım en kötü oyun denilebilir ndn diyosanız grafikler kötü :mrgreen:ayrıca oyunuda hiç kavrayamadım yani bana göre değil yani :roll:
ironeye_TR'nin postunu alıp göndermişin hacım koptum!!!

ama aynen bende öyleyim kuzenimin 69charı var onun abisininde 70 almanyadalar
türkiyeye geldiklerinde oynarken gördüm kusturacak derece berbat grafikleri
oyundan bişey anlaşılmıyor

yani aklımdan geçenleri kopyala-yapıştır yapmış sanki :D

mertcangs demiş ki:
ama aynen bende öyleyim kuzenimin 69charı var onun abisininde 70 almanyadalar
türkiyeye geldiklerinde oynarken gördüm kusturacak derece berbat grafikleri
oyundan bişey anlaşılmıyor

yani aklımdan geçenleri kopyala-yapıştır yapmış sanki :D

Her zaman aynı olay grafikler kötü :D

Grafiklerin kötülüğü dışında kötü olan tarafı nedir?sorusuna ''herkez çok karmaşık'' , ''anlayamıyoruz'' diyo oyun aşırı geniş kapsamlı içeriklere sahip ; anlaşılması , algılanabilmesi zor!!
Lakin kavrayabildğiniz de muhteşem bir hal Alıyor ....
Birçok action war(sroda ki gibi ''kiss'' ya da ''no'' actionlarından çok daa ileri düzeyde!!!
Lag sıfıra yakın
Oyun ücretli dolayısıyla oyun esnasında kimse gelip ''5 k pls'' ya da ''wolf alcam para werirmisin'' demio :d
Oyunumuz max lv(70)'e ulaştıgınızda muhteşem bir hal alıyo ve gorevleri yaparken büyük bir zevk alıyorsunuz, oyun sizi pt kasmaya itiyo ve yenii yüzler ile tanışıyoruzsunuz...
Ve daa bir sürü şey!!!

Ben nasıl olmam WoW Fun Clupte 0_o

Eskiden Grim Batolda oynuyodum ama arkadaslarımın cogu Zenedarda oldugu cin oraya gectim.

Lv70 Hunter Vanaheim
Lv6x Paladin Asulgard

Yukarı Alt