1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

~WoW 10 Günlük Trial Hesap Açma~

1. Furina

Furina Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ::WoW 10 Gün Trial Hesap Açma::

Merhaba arkadaşlar. Uzun zaman sonra tekrar bir rehberle döndüm :) :) Hemen başlayalım :)

Neden Bu Konuyu Açma Gereği Duydun?
    En önemlisi WoW sitesinde ha deyince Trial açma sitesini bulamıyorsunuz malesef :) Ana sayfadan üyelik açmak isterseniz mutlaka Kredi Kartı kullanmanız gerekeccektir. Bu şekilde üyelik alırsanız WoW için hiç Kredi Kartı gereksiniminiz olmaz. Süre uzatmak içinde ayrı yöntemleri başka bi konuda anlatacağım.

Trial Hesabın Özellikleri Nelerdir ?
    Aslında ilk başta hiçbir fark yoktur :) Diğer oyuncular gibi Lv atlar Para kasar, Quest yaparsınız. Ancak..
    -20 Lv'ı Geçemezsiniz.
    -Exchange yapamazsınız.
    -Guilde giremezsiniz.
    Bunun gibi birçok eksisi vardır. Zaten 10 gün içinde mutlaka 20 Lv olacağınız için fazla bir zevk alamazsınız.

Nasıl Trial Hesap Açılır ?
    İlk Önce http://www.trywarcraft.com Sitesine girin. Kısa bir yükleme ekranı gelecektir. O geçince ortada DOWNLOAD diye bir kutucuk görürsünüz. Ona tıkladığınız zaman Create Your 10-Day Trial Account yazan bir kutucuk çıkar. O kutuya tıkladıktan sonra Resimdekileri aynen yapın.

Görseller REZALET oldu. Farkındayım ^^ Yüzüme vurmayın :P En kısa zamanda düzeltcem görselleri. Ayrıca gereksiz bir konu vs. Diyecek olanlar vardır belki ^^ Ben oyuna başlarken 1 gün boyunca Trial Hesap açmayı aradım :)

2. dragonsefa

dragonsefa Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    lan bi işine git ya gördüm o sayfayı açılmıyor anasını satimm