Dexter

Tanınıyorum
Geçtiğimiz haftalarda düzenlenen BlizzCon 2009, Blizzard’ın yapıtaşları olan üç dev oyunun devam niteliğindeki oyunlarını görücüye çıkarıyordu. Bu yapımlardan biri de World of Warcraft (WoW) şaheserinin yeni eklenti paketi olan Cataclysm oldu. Blizzard’ın bu ismin haklarını satın aldığı ve bu pakette yer alacak içerik ile ilgili olarak ortaya çıkan dedikoduların da böylelikle asılsız olmadığı anlaşılmış oldu.
Hatırlarsanız, The Burning Crusade ile birlikte hemen hemen bütün WoW fanatiklerinin şikayetçi olduğu ortak bir sorun ortaya çıkmıştı: Oyunun bütün nüfusu bir anda Outland’e taşınmış, Azeroth eski ihtişamını yitirmiş ve böylece oyunun bütünlüğü üzerindeki denge bir anda bozulmuştu. Sonrasında çıkan Wrath of the Lich King ise WoW için bir ilaç niteliğindeydi ama Northrend’in karizması Azeroth’u yine “arka mahalle” olarak bırakmıştı. Blizzard, Azeroth topraklarını bir an önce eski ihtişamına kavuşturmak zorundaydı. BlizzCon 2009’un ilk günündeki WoW panelinde Cataclysm ile ilgili bütün detaylar yavaş yavaş su yüzüne çıkarken, böylesi önemli bir nokta da kendiliğinden netlik kazanmış oluyordu. WoW nüfusu büyük bir felaketten sonra Azeroth topraklarına geri dönecekti.

World Of Warcraft Cataclysm Trainer
http://www.worldofwarcraft.com/cataclysm/media/?autoplay=true#video

Dexter

Tanınıyorum
Birçok konu açılmış zaten görmemişim Özür dilerim

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ama video güzelmiş şimdi gördüm teşekkürler ^^

Dexter

Tanınıyorum