1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

World of Warcraft Cataclysm - Genel İçerik

1. TheMyth_

TheMyth_ Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci Olmaya Çalışıyorum...

World of Warcraft Cataclysm serinin üçüncü ek paketi olarak piyasaya sürülmeye hazırlanıyor arkadaşlar bende Catacylsm'le ilgili bildiklerimi sizlere bu topic altında aktarmaya çalışacağım...

İşte Cataclysm İle Gelecek Yenilikler :thumbsup:

İzlemiş olduğunuz videoda da gördüğünüz gibi Cataclysm'ile beraber bütün Azeroth değişiyor. Deathwing'in öfkesi bütün herşeyi yakıp yıkıyor ve herşey Deathwing'in kanatları altında değişiyor.

Videomuzdaki sırayı izleyip yeniliklere yeni gelen Irklardan başlayalım...

GOBLINS

Serinin ilk oyunundan beri iki tarafa da yardım eden Goblinler artık bir taraf seçmeleri gerektiğini anlayıp Horde'u seçiyorlar, tabi Alliance'ların taraf seçmede pek yararlı oldukları kesin. Ezelden beri asıl işleri mühendislik ve tüccarlık olan Goblinler Horde savaşacak ve Horde'u daha iyi yerlere getirmeye çalışacaklar.

WORGEN

Worgen Irkı yarı insan yarı hayvan olan ve vahşi bir ırktır. Worgen'lar için nasıl veya nerden geldikleri hala bir sır olmakla birlikte hakkında pek çok söylenti çıkmıştır.
    Kayıtlar Worgen'ın Kalimdor'da bir süre için var olduğunu göstermektedir. Ancak, gerçek kökenini Night Elf ve Kalimdor's uzak geçmişten gelen bir gizli Druidsel amaca bir bağlantılı olabileceği düşünülmektedir. Henüz yeni kanıtlar ışığında gelene kadar, bu bilgiler spekülatif kalır.
    Estern Kingdomda Worgen ilk doğrulanmış görünüm Archmage Arugal Scourge karşı bir silah olarak kurt-hayvanlar yaratmak için bir iksir üretmişlerdir ve buna Argual demişlerdir. Argual insanlar üzerinde cinsiyet farketmeden denenmeye başlandı ve değişimler Worgen ırkını meydana getirdi.

Cataclysm ile gelecek yeniliklerin devamı şöyle...
    - Azeroth'da uçan mount kullanılabilecek.
    - Level sınırı 85'e yükselecek.
    - Yeni meslek olarak Arkeoloji gelecek.
    - Irklara ve Class'lara yeni kombinasyonlar eklenecek.
    - Yeni canavarlar, Dungeon ve Raid'ler gelecek.
    - Yeni savaş alanları (Battlegrounds) gelecek.
    - Guild'ler için Level sistemi getirilecek.
    - Alıştığınız Azeroth görüntüsü tamamiyle değişecek !

12 Milyon Oyuncu Kitlesine Ulaşan World of Warcraft, Cataclysm ile Birlikte Bu Sayıya Nicelerini Katacaklarının Mesajını Verdi.

World of Warcraft Cataclysm 7 Kasım İtibariyle Digital Pre-Sale Olarak Ön Satışa Sunuldu ve 7 Aralık Tarihinde Tüm Dünyada Satışa Sunulacak. Deathwing Sadece Azerothu Değil Bizim Dünyamızıda SALLAYACAK !

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 28 Ekim 2015
  2. TheMyth_

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    buralara kimse bakmıyor galiba daral: summer4:

3. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63

of yaa offf sro yerine keşke bu oyunu oynamaya başlasaydım goblin olmak istiyorum azeruth ne güzel şirinler köyü gibi olmuş ışıl ışıl oralarda takılmak vardı muhteşem bir update geliyor screamadle aylardır bunu bekliyor geldiği gibi there is nolife moduna geçecek bende ondan gelecek ss'leri sizlerle paylaşacağım.

Son düzenleme: 28 Ekim 2015
  4. TheMyth_

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    hiçbirşey için geç kalmış sayılmazsın aslında abi cataclysmde de oyuna başlayabilirsin ha biraz geri kalırsın millet 85 olup item kasarken sen 85 olmak için çabalayabilirsin ama herkes 1 günde full item olmuyor bu oyunda olsa bile daha yapacak bir yığın şey oluyor kısacası hiçbirşey için geç değil abi (:

5. Advance

Advance   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    48
    Wow sro gibi bota bırakıp kasmaya benzemez wow için vakit gerekir wow bilgisi gerekir wow bilgisi için de daha çok zaman gerekir :)

6. TheMyth_

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    aynen öyle çok doğru söyledin.. zaten başlamak isteyen oynamak isteyen bu oyunu öğrenmek isteyen yaşam tarzını da bu oyuna göre ayarlaması gerekmekte. sadece kasmak yetmez öğrenmekte gerekir tabiki onun için de zaman gerekir... ama oyunda tek başına olmayacağın kesin, oyundaki arkadaşların hep yanında sana yardım edeceklerdir screamadle seni boş bırakcapını hiç zannetmiyorum zaten abicim (:

ps. Advance hangi server üstad ?

7. Advance

Advance   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    48
    Oynamıyorum, Vek'nilash'ta oynadım arkadaşın charından vs privatelerde takılıyodum arada bir

8. Aesify

Aesify Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Ne zamandır benim karakterime giriyorsun bakıyım sen :twisted: :twisted: