Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Ürün Özellikleri

1- 2 Oyunda Tüm Kutu İçeriği ile şifreler ve 1 Haftalık BEDAVA Keyi İle Birlikte
2- WOW DVD-ROM dur . BC CD-ROM
3- Kutularda En Ufak Hasarlar Yoktur .

- Resim Silinmiş.

Fiyat : 40 YTL
Takas : Silkroad Silk ya da karakter
Teslimat: Antalya [ konyaaltı , merkez ,manavgat ] yüzyüze , diğer türlü kargo ile olacaktır.

Para Aktarımı

Western Union
Garanti Bankası
İng Bank
İş bankası
Ptt havalesi ya da elden olabilir!!!

Not 1 ; Güven vb. bir sorun olacaksa 10 ytl fark ile gittigidiyor.com 'dan da satış yapılmaktadır!!!
Not 2 ; Piyasa fiyatı ortalama 60-110 ytl arasıdır
Not 3 ; Üzgünüm ama sitede daa yeni sayıldığımdan referans gösterebileceğim hiçkimse yok!!!

Ayrıca bakınız ; http://www.wow-europe.com/en/index.xml
Ayrıca bakınız ; http://www.worldofwarcraft.com/index.xml

Satış nedeni ; wow battle chest aldım ve bu ürünlere ihtiyacım kalmadı!!!

Baglantı adresleri ;
mailto:[email protected]
mailto:[email protected]
05558697512

Satış ilanım , istediğim fiyat vb.'ne yapacagınız olumlu-olumsuz yorumlara açığım...

Tabi argo vb. kullanmazsanız sevinirim...

Önemle duyrulur ; Bu 2 ürün world of warcraft the burning of Crusade'i orjinal serverlarda oynamak için yeterli değildir!!!Ayrıca Game card(pre-paid) card almanız gerekmektedir...
Pre Paid Card; Günlük hayatta kullandığımız kontorlere benzer bir işlevi vardır.2 aylık pre-paid card aldığınızda 2 ay boyunca 7/24 sınırsız oynayabilirsiniz...

Ayrıca bize 2.el mazemelerimizi satabileceğimiz bir alan oluşturdukları için Extraloob ailesine teşekkür ediyoruz!!!

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Satılmıştır!!!
İlgelenen herkeze çok teşekkür ederim.Ürün antalya elden bir alıcı bulmuş ve satılmıştır!!!Konuyu kilitleyebilirsiniz....

Not ; Ltfen topic'e ''guncel midir?'' vb msj atmayınız.Ben bu msj'ı hergun editleyerek konunun guncel olup olmadıgını belirteceğim!!![/color]

screamadle demiş ki:
Eğer Antalya sorun yaratıyorsa bende Istanbul'dan battle chest satabilirim :P
Battle Chest bradygames güvencesiyle sunulmuş kaliteli bir hizmet.Wow+Bc+özel strateji rehberi çok iş görüyor öneririm...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hobaa bugünün üyesi 61 mesajı var ve açtığı topicler sorunsuz hatasız söyleyecek tek şey var bu çocuk forum etiğini biliyor saygılar güzelim mucX.

PTT Adresini alabilir miyim tam olarak ve...

Pre Paid Card; Günlük hayatta kullandığımız kontorlere benzer bir işlevi vardır.2 aylık pre-paid card aldığınızda 2 ay boyunca 7/24 sınırsız oynayabilirsiniz...**

bu Pre Paid Card nasıl alınır?

MasterOfHorror demiş ki:
PTT Adresini alabilir miyim tam olarak ve...

Pre Paid Card; Günlük hayatta kullandığımız kontorlere benzer bir işlevi vardır.2 aylık pre-paid card aldığınızda 2 ay boyunca 7/24 sınırsız oynayabilirsiniz...**

bu Pre Paid Card nasıl alınır?

İlk olarak üzgünüm ama ürün satılmıştır
(KonuDa belirttiğim fiyattan sattım) lakin eğer wow bc'ye başlamaya karak werdiysen sana önerim türkiye firmalarının birinden alman çünkü eğer wow eu sitesinden alırsan ürün fiyatına yakın bi kargo bedeli ödersin :D

Ayrıca Pre paid kart'ları istersen world of warcraft istersende wow eu websitelerinden alabilirsin(konuda link verdim) bunlar senin oyunu oynayabilmen için gereklidir ayrıca kredi kartı gerektirmeden türkiye dist. sitesinden alabilirsin(link vermiyorum reklam olmasın).

60 gün pre-paid card fiyatı ; ortalama 45-65 ytl arasıdır!!!

Ayrıca bc ve wow cd'lerini ayrı ayrı alacagına wow battle chest al hem strateji rehberiyle birlikte geliyo işimizi görüyo ben memnun kaldım :D

Kartın kullanımı ile ilgili detaylı bilgiyi http://www.worldofwarcraft.com/gamecard/

satıcının isteği üzerine tarafımdan kilitlenmiştir.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt