WeAre

Buralıyım
HaveKinqGlavie demiş ki:
ahahaha kim soydu acaba, TheOthersi batırıcam demiştim :wink1:
insan dışı bi yaratıksın hayvansın en pislik olanlarından şer.....z insan bence senin gibi insanların bu forum da işi yok defol git istemiyoruz seni pis hırsız

WoLkE soyulduktan sonra 5 6 arkadaşım hemne TheOthers tekrar acalım dedıler bende onayladım actıktan sonra bazı arkadaşlarımda actı 4 5 tane oldu :D herkezı cok sevıyorum
meğer benı seven ne kadar cok arkadasım varmış herkeze sonsuz teşekkurler :muck:

hiç önemli değil bide yanlış yazmışsın ''götü düşünmek'' olmuş :mrgreen: xD Öptüm gözlerinden kankam...

Gecmıs Olsun Serkan'ım..:D Sana Char Buluruz Charmı Yok Ne De Olsa Arkadasımız Var Anladın Sen Onu :D :wink1: :wink1:

Cnm knkm duyduguma göre toparlamıssın cok isterdim yardım etmeyi ama ben oyunda olunca sana hiç rastlayamadım eger bi ihtiyacın olursa sole elimden gelen yardımı yaparım kapım sana her zmn sana açık....

Teşekkurler kankalarım hepinize teşekkurler
beyler bi hatırlatma TheOthers guildi hala acık player alımı sürmekte kımse atılmadı soyan alcak kişi guildi kapamış o yuzden lütfen guilde girmek isteyenler S4h4N arkadaşımıza pm atsn

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
wolke demiş ki:
Teşekkurler kankalarım hepinize teşekkurler
beyler bi hatırlatma TheOthers guildi hala acık player alımı sürmekte kımse atılmadı soyan alcak kişi guildi kapamış o yuzden lütfen guilde girmek isteyenler S4h4N arkadaşımıza pm atsn
Ben guildden atılmışım.

lan bende dıyom benı neden guildden atmışlar bu arada çarı soyanın allah belasını versın bı oyun için gunaha girilmez bunu yapanlar turk degıller Geçmiş Olsun kardeşim

çarı eski haline getirmekte birşey yok fakat onca kırılan kalbi onarmak sorun :wink1:

Yukarı Alt