Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Takımı
Galatasaray
Wolfteam Promo Kod Etkinliği (16-19 Ekim 2013)

- Resim Silinmiş.

Joygame'in Wolfteam oyunu için gerçekleştirmiş olduğu promo kod etkinliğinde 16-19 Ekim 2013 tarihleri arasında tam 6250 adet promo kod dağıtıyoruz.

Promo kodların içeriği:

*1 Günlük C-95 AT
*1 Günlük Karanlık Pençe
*1 Günlük DE-GL
*1 Günlük I-115 T Flame

Promo Kodu almak isteyenler konu altından mesaj olarak almak istediklerini belirtebilirler , kodlar özel mesaj olarak gönderilecektir.

Wolfteam - Joygame

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas
Çok güzel bir etkinlik olmuş wolf team takipçileri için.

Bu mesaj Toxic rumuzlu uyeden alinti yapildi
Toxic demiş ki:
Bulunsun bi kenarda alabilirim :)
Kodların süresi var.

summer4:
Ayrıca,

Olmaz olsun böyle oyunun yöneticileri ve oyuncuları.
-Yıllardır hilelere çözüm yok,
-Destek sistemi daha beter, gönderilen sorunların cevapları hiç olumlu yönde çıkmıyor, sistemsel hatayı yok diye gösteriyorlar ve işlem yapmıyorlar. Üstelik afedersiniz aptalca cevaplar 1 ay sonra geliyor.
-Oyunda 15 yaş sınırı var sözde ama çoğunluk 15 yaşının altında ve küfürden yazışmalar gözükmüyor.

Kısacası Ağız tadıyla ve zevk alarak bu oyunu oynayamazsın yani boşa emek harcamayın!

Eski oyuncular varsa belki tanır lApoLLoNl

Bu oyunu International da yeni çıktıgından beri oynuyordum taki 2,5 sene öncesine kadar :)

Nasıl paçamı kurtardım bilmiyorum ama şükürler olsun. Tek diyeceğim boşuna paranızı harcayarak vakit kaybetmeyin. Hacklerden buglardan bahsetmiyorum. Fakat dediğimi bir tek eski oyuncular anlar sanırım. Bu oyunun zevki XEM ile HS 1 Hit attığında alınıyordu :)

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt