benim pc de 6gb ram var ve 32bit bildiğiniz gbi 3gb destekliyor ben pc y ialdığım yerdeki(vatan computer) bilgisayarcılara sordum onlar dediki sadece senin ekranında gözükmüez dedi 6gb olduğu pc zaten 3ü geçince kullanıor dedi sadece sistematik olarak göstermiyormuş 6gb ı bu doğrumu

sanmıyorum zaten sistem ekranında 3 veya 6 yazması önemli değil kullanamadıktan sonra işe yaramıyor tek sorun orda 3 veya 6 yazması olsa çözüm basit olurdu kısacası yanlış bilgi vermiş sana

bende 4 gb var 2,8 olarak görüyor ayrıca bu güne kadar 2,8 i bile ihtiyacım olmadı kullandığın programlar için 3 gb yetiyorsa sorun yok

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
emrekaraa demiş ki:
benim pc de 6gb ram var ve 32bit bildiğiniz gbi 3gb destekliyor ben pc y ialdığım yerdeki(vatan computer) bilgisayarcılara sordum onlar dediki sadece senin ekranında gözükmüez dedi 6gb olduğu pc zaten 3ü geçince kullanıor dedi sadece sistematik olarak göstermiyormuş 6gb ı bu doğrumu

64bit kurmazsanız 6gb ram kullanamazsınız.

Poker Face

Bilgiliyim
Aynen 32bit 3gb ye kadar destekliyor.Bu yüzden pcnden performansı alamassın alman için 64bit yükle.
64bit sınırsız ram destekler bize göre. :twisted:

64biti diğelim buldum indirdim cd key nolcak bnde 32bit home pre. var ve onun cd keyi var 64bite olmuyor bildgm kadaryla bbam yni işletm sistemine para vermez şmdidn tskr edrm

Yukarı Alt