New Premium items: Wizard's Costume, Witch's Costume
[Weekly Inspection] Weekly Server Inspection Notice 11/13/2007
Hello. This is Silkroad Online.

In order to maintain a pleasant gaming and smooth patching experience, all servers will be undergoing weekly server inspection.

Weekly server inspections occur every Tuesday.

Inspection Period : 11/13/2007 13:00~17:00 Silkroad Standard Time (4 hour duration)

[Patch]
- Premium Item to be updated (Wizard's Costume, Witch's Costume)

Evet beyler bu seferki Update'De Gelicek olan itemler:
-Resim Silinmiş.
Bu Joymax İşin Suyunu çıkarmaya başladı gibime geliyo kahvekeyfi

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Hey Allahım iyice uçtu herifler gözlerini para bürüdü iyice silk alamayan adamlar aval aval bakçak yine hesapta free oyun ha iyice kınamaya başladım joymaxı.Şu itemleri jewelboxların içinede gayet güzel koyabilirdi,ama o zaman kim kazancak parayı...

Kinganddragon demiş ki:
Hey Allahım iyice uçtu herifler gözlerini para bürüdü iyice silk alamayan adamlar aval aval bakçak yine hesapta free oyun ha iyice kınamaya başladım joymaxı.Şu itemleri jewelboxların içinede gayet güzel koyabilirdi,ama o zaman kim kazancak parayı...
Sana katılıyorum kardeşim Çok güzel söylemişsin Cool

Bu itemlerin abartılacak kadar getirisi yok diye düşünüyorum Şapkalara 2 Kıyafetlere 4 süpürgelere de 1 özellik eklenebiliyor. Buda şunu gösteriyorki joymax bu itemleri oyuna biraz daha renk katmak için getiriyor. Bu itemleri alamayanların yada almayanların zararı yok bence. Para kazanma olayına gelince de biraz empatik olun..Onlarında para kazandıkları meslek bu..^^ :mrgreen:

ama artık ıyıce oyunu paraya vurdular ya bu jewellerin ıcıne mesela o ıgrenc meskeler yerıne o sapkaları koya bılırlerdı Evil or Very Mad

RebelTurk demiş ki:
Tamam haklısında adamlar para kazanmanın ötesine geçtiler resmen sömürüyolar bizi yaff kahvekeyfi
Sömürülmemek elininizde almassınız olur biter dediğim gibi almassan zararın olmuyor alanların paşa keyfi bilir. Wink

Lloody demiş ki:
RebelTurk demiş ki:
Tamam haklısında adamlar para kazanmanın ötesine geçtiler resmen sömürüyolar bizi yaff kahvekeyfi
Sömürülmemek elininizde almassınız olur biter dediğim gibi almassan zararın olmuyor alanların paşa keyfi bilir. Wink
Alanlar bizden çok daha avantajlı oluyo o zmnda adamlarda kanat var %5 demage arttırıyo pre var %5 demage arttırıyo. Gelde pvpde kafa tut adama sonra.

A

Anonymous

Guest
RebelTurk demiş ki:
Lloody demiş ki:
RebelTurk demiş ki:
Alanlar bizden çok daha avantajlı oluyo o zmnda adamlarda kanat var %5 demage arttırıyo pre var %5 demage arttırıyo. Gelde pvpde kafa tut adama sonra.
benim dicemi dedi .arkadaşa hak veriorum parayı verenle vermeyenin farkı çok

%5 attack değilde %5 attack rating verdiğini sanıyordum öyle değilmi? Eğer attacksa yüksek lvllerde fark oluşturabilir size hak veririm. extraokk

Yukarı Alt