bu oyun öyle bir yapıdaki hiç bir char ezik değil herkesin zevkine göre karakterler var pvp charı uniq charı job charı yani wizardı çekemeyen wizardı eleştirir ayda eksik yanını görünce hmn söyler warriorunda eksiği var glaviennde bladeninde ama bu oyuncunun profluğuna kalmış klavye kullanımınız hızınız büyük etken

ResPectRome demiş ki:
Wizard bence kesinlikle pvp charı deil neden derseniz...
En basitinden 15 sn de hp ve mp basma özelliği...Cleric-staff gitmemiş ise ki defans yok...Üstü ne kadar sağlam olursa olsun (ki ben levelimdeki stafflara dagger silahım ile desprate basılı iken sadece çift tıklıyorum,skill kullanmıorum hemen ölüyolar...).invisible özellikleri warriorlar tarafından ve podlar tarafından kaybettirile bilior...kasılması en kolay char eywallah ama tek bi görüş ifade edebilirim bu stafın pvpde ki ezikliğini ancak bi warlock-staff gidilir ise üstü örtülebilir...

CH lerin üstünlüğü eywallah yatmıolar belkide hemen ama öldüremiolarda :) oyun bence tam anlamıyla dengeli...Benim tarzımda düşünenlerin felsefesi bellidir....

En iyi savunma , Atakdır...
wiz mi en kolay kasılan char 40 yapana kadar neler çekipsun bilemezsin naca reco. divisionla kolay kasılıo dier şekilde 3 mob kesmeden yerde
wiz/bardtada bi noise var oda gianta falan etki etmio bu yüzdende 40tan sonra dahil çile çekiosun

AnatoliaFire demiş ki:
Bence yine de wizard lar nukerlere göre avantajlı. Nukerlerin hp si daha çabuk doluyor ama wizard daha çok vuruyor. Wizardın alanı 5 kişiyi rahatça deviriyor. Wizard daha çabuk vurabiliyor ve wizard geldikten sonra unique için insanlar bir intciye ihtiyaç duyunca wizard açıp kasıyorlar.
Artık Herkes Garm Giyiyor 5 Kişi Devirmesi için Eline Sun+89764684616 Alması Gerekior :P

Xanthos demiş ki:
Neresi haksızlık anlayamadım?

1. Chinese intler saniyede pot basabiliyorken Europe intler 15 saniyede bir pot basıyor.
2. Vigor kullanımı da aynı şekilde...
3. Chinese int karakterler Heuksal mastery kullanarak HP'lerini 2826 değerinde arttırabilmekteler.Peki Europe intler HPlerini neyle arttırabiliyor? (Kendi buffları dahilinde)
Katılıyorum... Fazla vurmanın bedelini fazlasıyla ödüyorlar. 8)

Xanthos demiş ki:
Neresi haksızlık anlayamadım?

1. Chinese intler saniyede pot basabiliyorken Europe intler 15 saniyede bir pot basıyor.
2. Vigor kullanımı da aynı şekilde...
3. Chinese int karakterler Heuksal mastery kullanarak HP'lerini 2826 değerinde arttırabilmekteler.Peki Europe intler HPlerini neyle arttırabiliyor? (Kendi buffları dahilinde)
aynen katılıyorum wizardlar koley ölürken haksızlık oluyo diyen yok ama çok vuruyo derken haksızlık var nasıl iştir anlamadım her yerde wizarda karşı yazılar var ...

Wizardın pasifleri her 4 levelde bir uplanır ve her defasında %4 mag atack artırımı sağlar.
Ayrıca wizardın buraya konu olan "yüksek vurma" olgusu life control veya life turnover ile geçerlidir. (Nukerlerin böyle bir skili yok)

wizardlar 100 lwl gelince en yüksek 80 lik skilleriyle vuracaklar garip bir düşünce ama bnce warlock kral olcak :d

oldu nukerede ölümsüzlük versinler wizard life olmadan çok seri kasılamıyo ztn kolay kolay life da canın yarısını çalıyo ee ztn phy def yok charda pot desen 15snde 1(allahtan grain 3snde birde arada bi basıp 1candan dönüyoz:D) ee nuke bossa 3te yapmıyo ama wiz aynı bosa en fazla 2de yatıyo hızlı kesmek isterse
sonuç: o kadarda dengesizlik yok birinde potlar seri deff iyi diğerinde atak iyi pot ve deff kötü
bide dengesizlik varsa new serverlarda nuke açanlar enayimiydi de açtı?

Ya zaten wizard kasan bilerek kasıyor. Nukerlerin az vurmasına gelince wizard life basmasın nukerden abartılı bir damage vurmaz. Life onların hem öldüren hem yaşatan birşey kullanırken silerse yatar. Silmese bile eninde sonunda yatar. Eroin Sigara v.b şeyler gibi düşünün. Bir eroinman için eroin nasılsa wizard için life odur :mrgreen:

MeGe demiş ki:
Evet arkadaşlar çok düşündüm gerçekten ...
Normalde eularda str ve int verilmese bile int strye göre baya bi yüksek oluyor ..
ama çin karakterlerde böyle degil . str int verilmemiş te olsa ikiside eşit oluyor ..
Ps : Haksızlık yani bence .. zaten staffların atackları yüksek tutulmuş baya.. intte yüksek olursa .. 100 lwlde gene wizardlar kral olucak :roll: oyunun zevki gittikçe azalıyor .. Sizinde yorumlarınızı bekliyorum
örnek :
- Resim Silinmiş.
(sitede bir arkadaşın konusundan aldım resmi .. )
Saygılar ;
+1903 :cry:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Scintillate demiş ki:
Ya zaten wizard kasan bilerek kasıyor. Nukerlerin az vurmasına gelince wizard life basmasın nukerden abartılı bir damage vurmaz. Life onların hem öldüren hem yaşatan birşey kullanırken silerse yatar. Silmese bile eninde sonunda yatar. Eroin Sigara v.b şeyler gibi düşünün. Bir eroinman için eroin nasılsa wizard için life odur :mrgreen:
Katılıyorum. Bir de başka bir arkadaşın yazdığı gibi wizard sadece mag vuruyor. Ch charlar ise phy mag karışık saldırı yapabiliyor. Bunun yanı sıra nukerlarda snow shield gibi bir avantaj var. Buna karşı örnek olarak bless spell örneğini verebilirsiniz ama bless spell 45sn, snow shield ise 120sn. Aradaki fark büyük.

ona bakarsan eular 14snde bir pot basıyo + 120 lwlda kral nukerler glavieler olur kanımca + nukerlerin yeni nukereri gelirse belki uniq konusunda yada kasma konusunda wizardlara rakip bile olabilirler !

Yukarı Alt