Tabikide wizard/cleric ileride 90 lvl olunca wizard anca ya unique gider ya plvl yapar plvl yapmak için cleric lazımm bence cleric

o çarı eğer 90 a kadar kasacaksan Bard la git.Daha seri kasarsın hemde kendine yetecek kadar sp olur(hiç gap yapmazsan çok büyük sp sıkıntısı çekersin önceden de farm yapmadıysan gap yaparak git.)64 te ortalama bir Wizard için shakram-edummu iyi.Ama benim setim çok iyi, benim skiller max diyosan karralarda çok seri kasılırsın(TAbi ki yatmazsın)

Ben 65 wizard çarımı dark karalarda Agbot ile Bota Bırakıom. Çar Yatmıo giant kesio pt kesio ama Tık yok ßence Wizard-Cleric olmadlıdıR...

Wizzard/Cleric Daha iyi Bence Kendim 87 LvL Wizz/bard olduğum İçin biliyorum bard senin isine yarıyan sadece Noise(Canavarlar Seni Görmüyor Champion,Giant,GiantParty Haricinde)Ve Moving Speed Var Baskada İsine Yarıyan Birsey Yok Clericte Ne Desen Var :mrgreen:

bencede cleric çünkü wizard zaten giant ve üstüne yatıo yani noise bi işine yaramıo yatmamak için ama clericde defence ve recovery dision var onlarla kasarken çok rahatlarsın

defence dediim(bless spell vb. şeyler) yani defence die bir skill yok skillerde arama ne işe yarıor die

AnatoliaFire demiş ki:
Wizard/bard unique için, wizard cleric de pvp içindir. Ama wizardın pvpsi sarmaz. Wizard Bard arkadaşım var. Çook sıkıntı çekti hala da çekiyor. Bence cleric ol. 64 level de de bardsan yeti, clericsen shakram önerebilirim.
Ps:Wizardın kitabını yazmadım :P
katılıyorum

Kesinlikle cleric. Wizard'da bard gibi bi yanlışa düşmeyin. Kasarken chardan soğursun bard olursan. :mrgreen: 64 lvlde bi wizard yetilerde çok rahat kasar.

cRueL_Boy

Tanınıyorum
qwerty58 demiş ki:
Kesinlikle cleric. Wizard'da bard gibi bi yanlışa düşmeyin. Kasarken chardan soğursun bard olursan. :mrgreen: 64 lvlde bi wizard yetilerde çok rahat kasar.
64 lvlde bi wizard bırak da yetilerde iyi kassın artık :D
LvLim 88 Wizard-Bard Full Farm'ım FF oLnca itemi zamanında giyebiliyorsun bu da defansif açıdan bir sorun yaratmıyor + setin güzel ise zaten wizard-cleric wizard-bard olmuş önemli değil
bi kere noise açmadan bota koydum char 31234234 kere öldü :D kimileri diyor bard açarsan chardan soğursun :) ama bard'ın atack skillerinin de nasıl işe yaradığını bilmiyorlar bard'ı sadece noise ve swingden ele almamak gerekli.. önem werilse srodaki en sağlam buildlerden biri olur...

boo

rank8
bardin attack skillerni nasil kullaniyosun? hangilerini kullaniyosun

wizard-cleric i öneririm Sana 3 senedir wizard Kasıyorum Cleric den Şaşmadm Uniqlerde pwp de çok işini görüR.

Wizard/Bard bence, bir kere kasmak için kesinlikle bu yapılandırma geçerli ama pvp için dersen wizard/cleric de açsan wizardın pvp'si pek bişeye benzemiyor, yani 3 dakikada bir 45 saniyeliğine basacağın bless spell'in sana pvp zevki yaşatacağını düşünüyorsan sen bilirsin.

Wizard cleric yazan arkadaşlar wiz charları nasıl kasıcaklarını sanıyorlar acaba?
Bence önce 1.5m sp'ni kas ve daha sonra Wiz/Bard olarak başla .
96Lw'e kadar Wiz/Bard devam et ve 96Lw'de Curse heart toplamaya başla :wink1:
100Lw Oluncaya kadar Bard'ı kapatıp Cleric olarak devam edersin.
64Lw'de Bard isen Yetilere Cleric Yeti veya Shakram.

Yukarı Alt