Exa

rank8
Bard tabiki.Division a gelince bardı acmayıp npcden hızlı kosma iksiri alıcaına vigor alsın daha iyi.Clericsen canavarların cabuk spawn olmıycağı yerlerde kasmak zorundasın cünkü noise yok.
Tabi bunlar benim fikrm

wizard / cleric wizard çar zaten pwp de çok bişi yapamaz o yüzden ya plvl yapcan yada unique gitcen bunlardada cleric işe yarar

wizard/bard yapıcaksın uniqe de cok işe yarar ben bok ggibi gidip cleric yaptım :S

kerem751 demiş ki:
wizard/bard yapıcaksın uniqe de cok işe yarar ben bok ggibi gidip cleric yaptım :S
bard uniqe lerde çokmu işe yarıyoo :lol: hızlı koşma mı yarıyo git onu npcden al noise zaten işe yaramıyo noise şampıyon ve giant larda işe yaramaz

benim cleric ama kesemiom itemler +6 adamlar bard acıp catır catır kesior hem en cok vuranlarda eliteler zaten

kerem751 demiş ki:
benim cleric ama kesemiom itemler +6 adamlar bard acıp catır catır kesior hem en cok vuranlarda eliteler zaten
bard da ki skiller wizard skillerine katkı yapmaz ki bi tek tambour larvar onuda staf takınca bufflar siliniyo bence cleerick daha iyi bas blesi dal

noise var orda o işe yarıor bence 2-3 yaratık dalmamsı buyuk avantaj

socac demiş ki:
syperbolt demiş ki:
Wizard$cleric/bard ? hangısı daha yararlı olur
Arkadasım Bana Kalırsa ; :D
Wizard+Cleric Yap Derim . (Tabi Eğer Wizard yapcam Diye Kafaya Koyduysan ) Ama Heawy Armor giymenı tavsiye Ederim Pasif Skillerin Aktif oLması için..
Saçmalama ya :D Heavy armor giyen wizard mı kalmış?

Ps: Sanırım light amor demek istedin? :curtain:

Bard oldun diyelim.Bi giant çıktı kasarken recovery yok bless yok kısacası senin canını doldurmayı sağlayan veya defans veren bir skillin olmadaığı için genelde ölürsün.

PvPde de aynısı geçerli sadece potunu ve vigorunu bekliyeceksin hp için.

Oysa cleric açarsan bleesini basarsın recoveryni basarsın sonra bide healing cycle verirsin.Kolay kolay yatmassın öyle.

Bunlar benim düşüncelerim..

bak mesela ben cleric wizardım 90 lvlim 85 lik gp ile teke tek kapışabiliyom + setim o kadar iyi değil

alps serverında her 10 chardan 9 u wizard sanırım iyice boku çıktı yani anlayacağınız..100 lvl de ne olacak bakalım

Yukarı Alt