1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Wizard + ?

1. GriffinHeart

GriffinHeart Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler char alıcamda wizard-cleric yapılandırılmalı sizce hangi skillere veriyim.Yada boşuna alıyosun wizard-bard al diyenler varmı?

2. Torquel

Torquel Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    YouTube'ye battle bard yazıp bir bard videosu izlersen,bard açma konusunda biraz heyecanlana bilirsin.Ama bu charı FF 90 yapmak çokk kolay olmaz.40 lwldan sonra recory divison geldiği için wizard/cleric 4-5-6 lwl altında yatmadan kasabilir(itemlere bağlı olarak)..Yani:

Eger ben yatırıyım,ama öyle kolay kolayda yatmıyım,warlarda millete ress atayım can basayım diyorsan wizard/cleric,
    Eger benim birçok çok güçlü attack skillerim olsun,hızlı olayım,partylerde baska bardlarla mucizeler yaratayım diyorsan wizard/bard

3. I3LooDy_NuKe

I3LooDy_NuKe Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yada hiç birini yapmiyim wizard açmıyım diyosan açma ben wizardı çok sevmiorm senin fikirn olabilir ynai kısacası aynı yere wariorr :D sana ii kasmlar kardeşim ^^

4. GriffinHeart

GriffinHeart Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saolun Cooler bilgilendirmen için sagol gerçekten ii oldu

5. Torquel

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Herzaman !

6. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    Bnce HARP Ac...Cunku Kasarken Daha İşine Yarayacak...Ztn Herkes Clerıc Farkını Ortaya Koy :wink1:

7. VioLiN_TR

VioLiN_TR Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben wizard+clericten yanayım. devamlı ölmektense yavaş yavaş kasıl daha sağlam ilerle derim. ayrıca cleric olarak partylerde yer alırsan buff basarsın atack yapmazsın böylece bedava taxiye girmiş gibi olursun hemde değerini bildikleri için 7 kişi seni korur. ayrıca recovery çok önemli wizardlar için şöyle ki avrupalılarda potlar 14 saniye olduğu için, o süre bitene kadar sana çok faydası dokunur bi de vigor varsa elinde dokundurtma keyfine derim... :thumbsup: :lol:

8. NighTwaLkeR

NighTwaLkeR Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayır bence bosuna degıl tamam bard-wizard yapılandırması da cok saglam bır yapılandırmadır ama pvpler ıcın(eger wizard kullanıcaksan)cleric wizard recovery division ve bless spell ile uygundur senın ıcın :thumbsup: bununla ılgılı char yapılandırmaları bolumunde wizard rehberleri var onlara bır goz atmanı onerırım ama yıne de ufacık bılgılendırıyım lightning dısındakı tum nukelerı eklıyosun passivlerden hepsini ekliyip upllıcaksın lightningten teleport acıcaksın sadece (nukelerı eklemekten sana kalmıs eklersen ısını gorur ama cok sp sıkıntısı cekersın)clericten de eger atack yapmıycaksan mag damage arttıran passive ve atack skilleri dısındakı butun skıllerı eklıyorsun :thumbsup:

9. VioLiN_TR

VioLiN_TR Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım charge wind skilli teleporttan daha önemli lightta. pvplerde kullanırsan az yatarsın. atackları engeller ve shock etkisi yapar :thumbsup:

10. Torquel

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Lightin uzaklastırma skilli önemlidir ewt olmazsa olmaz...

11. Tano

Tano Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence wizard bard bi wizard icin en iyi konbinasyon

12. Qspi

Qspi Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    wizard + bard olursan yani benim gibi yine pt'lerde beleşe taxiye girmiş gibi olursun...çünkü bardın 30-40 da açılan skiller hem atağı hem defansı artıo+mana cycle(healing cycle'ın mana versiyonu).Ayrıca Noise'ı kullanarak otomatik canavarların otomatik saldırmasını önleyebilrsin :wink1:.ayrıca pt deki hiç kimsenin MP'si bitmez buna karşın 40 lwl da açılan Mana Switch'ı kullanarak canavarın verdiği damage'in %50 sini absorbe edebiliyorsun (en düşük lwl'ı update'siz)bu yüzden eğer full int wizard kascaksan ve mana'nın bitceğini düşünüyorsan(ki zaten çok seri kasarken mana bitiyo.bizzat kendimden biliyorum..)ayrıca moving march'ta cabası...yardım edebildiysem ne mutlu!

13. V.I.P

V.I.P Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Wizard/Bard derim zaten Cooler gerekli açıklamayı yapmış

14. _RockLee_

_RockLee_ Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cleric ver Kesinkille

15. mrtcnt

mrtcnt Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cleric cleric cleric

healing orbit
    holy recovery division
    bless spell
    holy spel

bunlar vazgeçilmez bence
    hem cleric pvpde gerektiğinde str kadar sağlam olabilio
    heaven glare ile adama bind verdikten sonra offering
    ya da offeringi sadece dakka başı kullanabildiimiz için bind verdikten sonra wizarda dönüp kesmek
    önce clericle savaşmak wizardla savaşmaya göre daha ii bence çünkü wizard bazı durumlarda yeterli deil örnek: blader ya da xbow

bence euro çarlar için pvp taktik işi :beer:
    bu da o taktiklerden biri :headbang: :headbang:

aynı zamanda bu yöntemle hem uniq hem de pvp çarı olabilirsiniz :muck:

ama baya çok sp istio 8)

hızlı kasmak için bard kullanmak 90da clerice dönmek de olabilir

16. emre199

emre199 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beyler benım charım wizard-bard ama bard da sadece noise ve moving march ı kullanıyorum yeterli mi ?

17. mrtcnt

mrtcnt Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bard===> hızlı koşarsın job war da baya işine yarıo adam gelio saldırıo kaçıo kimse saldıramıo çünkü üstüne bile tıklayamıolar :D noise kasarken kolaylaştırır biraz ama giant war gene de pek bi işine yaramaz

cleric===> kesiin sağlamlık recovery bles spel holy spel vb vb saymakla bitmez pvpde cleric olursan str çar gibi yatmama ihtimalin war biraz yavaşsın ama hız potu die bişe war :mrgreen:

bütün bunları göz önüne bulundurduğumda +ları -leri bi kefeye koyduumda cleric derim ancak bardın bufları gerçekten güzel illa bard diosan wizard&bard yerine bard&cleric çok daha ii gider

18. Extrovert

Extrovert Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    benimde bir wiz bardım var ama farmlı gitmediğim için sadece noise bide moving march açtım zaten diğer skillerde elinde bard olmayınca çalışmıyo o yüzden pek fazla açmayada gerek yok diye düşünüyorum(çoğunlukla solo kastığım için) bide clericte recovery divisiona pek güvenmeyin o 1 canavara karşı korur 2 ve daha fazla canavara daldığınızda yeri öpersiniz