1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Wizard Yardım???

1. Eteq6ZooM

Eteq6ZooM Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler ben wizard kasıyorum başlıyalı 1 gün oldu 13 lwlim fakat en fazla oyunda 1.30 saat kalmışımdır neyse bi arkadaş bana 1m verdi ben bunla biraz pot aldım item felan dizdim neyse 770 k kaldı sizce wizard için bundan sonra bu parayı ne yapayım itemlerim dizili 21 lwle kadar skiller şu anda baya iyi bende 5 lwl yüksek canavarı kesiyorum sizce ne yapmalıyım bundan sonra bu parayla ve charla char full ınt

2. NORTHSTAR

NORTHSTAR Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sp sıkıntısı cok olur 30 40 levellerde 2.buıld cok onemlı olucak bır de kasman zor + bır de elle kasıyorsun işin zor bro :) once bot al sonra kasmaya basla 60+ yap charı bı sekılde gerısı kolay yenı char ac sp kas kendı ptnı olustur :) tavsıyem bu

3. Collapse

Collapse   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    165
    Ödül Puanları:
    73
    1m yetmez bence sen 100m al charını onglarda taxiye sok sp kas. 1-15 lvle kadar free kasarlar devamındada parayla kasılırsın 30-40k sp olduktan sonra kasılmaya devam et. Hızlı kasılmak için bard seç yan buildini. 40k sp 70lvl e kadar idare eder sonrasında gaplı gidersin. 80den sonra sadece bardı uplarsın partilerde bard olursun. Kastığın sp sadece bardı uplamaya yetecektir. Fakat bunlar günde 1.5saatle olmaz en az 10saatini ayırman gerek yani bot alman şart.