bard derim cünkü bardda bi skill var atacker canavarlar sana vurmuyo ve daha rahat kasarsın yoksa wizard kasılmaz 66 wizard arkadasım var oradan biliyorum extraokk

ben cleric derim pot sorunu oldugu iicn kendini heallersin hem hemde 40 ta acilan bi sklii war offering die manyak bisi ayrica buuf lardan doalyi yuksek lvl partyelrde kolay yer bulursun bence cleric ac

buffu kendine atabilsen haklısın derim ama tek avlanacaksa bard sart hem partylere hızlı kosma ve
guard,mana tambur oldugu icinde girersin :lolmuch:

Melik dostum çok güzel düşünüyorsun melik'e % 100 katılıyorum.. Wink extraokk clerıc kendıne buff atamadıktan sora bı anlamı yok .Bence bard ıyı bende sımdı Wızard-Bard acıcam kararlıyım ..

Ama Tabıkı yınede bu tercihlerimiz kimseyi kötülemek degıl yanlış anlaşılma olmasın extraokk

Benim 40 lvl wizardım var var bard kullanıyorum hiçte pişman degilim bard sayesinde bana canavarlar saldırmıyor ayrıca 15 sn liginede olsa manam cok hızlı doluyor ve cok rahat kasıyorum ayrıca bard oldugum icin partyede rahatlıkla girebiliryorum kısacası bence bard ol Wink

MERHABALAR ARKADAŞLKAR İYİ BİR WİZARD CAR YAPMANIN YOLU HER ZAMAN İNT ÇALIŞIR İTEMLERİ STR IN ÇALIŞIR SANIZ ÇOK GÜÇLÜ VE DAYANIKLI BİR CAR ELDE EDEBİLİRSİNİZ
BARD GÜZEL SİKİLLERİ VAR İNT ÇOK YÜKSEK AMA SAĞLAM VURMUYOR CLERİK KENDİNE CAN BASIYOR FAKAT BU ONA YETMİYOR KOLAY KOLAY KASILMIYOR AMA BARD DAN BİRAZ DAHA FAZLA VURDUĞU KESİN BEN ŞUANA WİZARD KASIYORUM ŞUAN EN GÜÇLÜ CARLARDAN BİRİ WİZARD DIR BUNU UNUTMAYIN ........

SEVGİLERLE

ONEOFX
POSEDİON
LVL 61

Ewet arkadaşlar şu an En güçlü çar wizard Idea
Avrupa çarlarda en büyük sorun şu;
1 Avrupa çarlar party'de kasmak için birebirdir bu mantıkla açılmışlardır.
2 Avrupa çarlar Tek başlarına kasılamayan çarlardır. ( Çinli Çarkara göre )
3 Avrupa çarların 15 sn. bit pot basması ve Türk Telekomun İp... Yüzünden kasmak dahada bi zordur. ( Lag )
Lafın kısacası wizard çok güzlü bir çardır A-normal bi damegesi vardır. Bunun yanında inanılmaz derecede çok hızlı bir şekilde ölüşü var. Kendin den 4 lvl düşük bir yaratık bile wizard'bi çarı tekde alabilmek dedir. :mrgreen:
Eger bir çar açmak istiyorsan Açacaksın bi rogue ( sinsi yapılandırma )
Çok süper bir çardır full str verceksin bu çara Üstünü başınıda adam gibi giyeceksin ( Int & Str Tablet basacaksın bol bol )
Bu çar okcu olacak 52 lvl oldunda oyunun zevkini almaya başlarsın..
Dw kapı önünde görünmez olursun.. kendi levelindeki Çinli nükerlere tek çekersin... Shocked
Ve belki bi çogunuz inanmıcak ama bu bir gerçek... :?!!!
52 lvl bir Rogue 75 lvl çinli Nükere Tek.. ( TEK ) Çekmiştir
Ayrıca ok ile yere yatırma, Adamı kendin den uzak laştırma sikilleriylede çok başarılı bir çardır..
Bu çarı açarsan eger jop kasarken çok zevkalır ve oyunun tadını çıkarabilirsin..
Yani Düşük levelde jpo kasmaya başlarsın. bu sayede oyundan bıkmamış olursun...
Bu çarın tek bir kötü tarafı var... O'da sürekli yanında ok bulundurmak ( Arrow )
Eger silk ayabiliyorsan o sorunuda çözmüş olursun.... Shocked
*Not: Sadece kendi görüşümü yazdım, Bu benim görüşüm katılırmısınız katılmazmısınız bilemem Sadece bir paylaşım...

şu anda oynadığım char 66 lvl wizard ben tercihimi clericten yana kullandım. neden dersen wizardın ölme ihtimali zaten çok fazla evet tek atabiliyorsun ama çoğu zamanda tek yiyorsun ve bu ihtimal %90 civarında. cleric i açmamın sebebi 1. healing cycle (14 sn. yada o civar bi süre durmadan heal basıyor ve kendine verilebiliyoru). 2. şu an ismini unuttum ama sanırsam bless spell di türkçe özetlemek gerekirse kalkan skilli. bunlar bence wizard'ın ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilecek skiller. çünkü phy. vuran kendi lvl'indeki bi giant a yatma ihtimalin çok yüsek bile demeyeceğim kesinlikle yatarsın. arkadaşlar bard daki noise skillini kullan saldırmazlar diyorlar ama bunlar giant ve champlara işlemiyor haberin olsun ve en önemli nokta bence bu eğer ki wizard kasıp iyi bi yerlere getirmek istiyorsan premium veya ticket kullanman gerekiyo. hızlı kasabildiği kadar hızlı da ölen bi char olduğu için birbirini götürüyo exler. takıldığın bi yerler olursa mesaj atabilirsin tekrar.

Bence wizard'ın yanında bard çok iyi bi seçim.Özellikle Noise ve hızlı koşma kasmayı çok kolay ve zevkli bi hale getiriyo.

Yukarı Alt