1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Wizard & Warrior Rehberi

1. mrtcnt

mrtcnt Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :arrow: Konuyu yanlış yerde açmışım. Karakter yapılandırmaya taşınırsa sevinirim.

WIZARD-WARRIOR

Pek çok kişinin yabancı olduğu ve yabana atılmaması gereken bir build. Şahsen denemiş ve başarılı olmuş biriyim. Babel'de 0neManArmy charıyla oynamaktayım. Normal koşullarda pvpde yenen azdır. Ayrıntılara geçeyim:

110 ff için gerekli sp miktarı: 3,254,269

Bu build tamamen pvp üzerine kurulmuş ve diğer yönlerden çok kuvvetli olmayan bir builddir.
    Öncelikle lightarmor giyeceğiz. Stat dağıtımı çok önemli. Hybrid olmalıyız. Str-int i eşit dağıtmak en uygunudur. Böylece yüksek bir hpmiz olacak ve her koşulda life turnover kullanarak atağımızı maksimum yapacağız. Warrior açmamızın sebebi ise 2h ve 1h skillerinden faydalanmak. Uygulanması ise kısaca söyle:
    Pvpye 1h başlıyoruz. Mana skin ve iron skin açıyoruz. Shield crush skili ile rakibimize dull verene kadar belirli aralıklarda atak yapıyoruz. Ardından wizarda geçip salamender blow kullanıyoruz. Bu sırada rakibimiz yavaş yavaş yanımıza geliyor.(dull yüzünden) Sonra charged squall ile knockback yapıp birden 2h'e geçiyoruz. Sprint assault ile saldırıp daredevil(stun olursa) ve ardından knock back yapıyoruz. Yerdeyken vurduğumuz bir crit can yakabilir. Ardından hızlıca kalkanı alıp shield crush skilini uyguluyoruz. Bu böyle devam ediyor.

Bu kombinasyonu devam ettirdikçe rakip saldıracak zaman bulamıyor. Sonuçta kazanan ortada. nese:

2. mrtcnt

mrtcnt Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yukarıdaki mesajın büyüsünü bozmamak için yeni mesaj yazıyorum. Bölüm geyik bölümü olduğundan kesinlikle ciddi değildim. Can sıkıntısından bunları yaptım. (Resimler karakter yapılandırma bölümünden alıntıdır Wizard-Cleric Rehberi ve One Handed + Two Handed + Warlock Rehberi )

3. Extrowe

Extrowe   gamer rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Şakamı diye sormaya giriyodum bende :P