V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Bende wizard açmak isteyince hep geri çevirdiler napıyosun okadar yatan çar olmaz vs. gibi şeylerle şimdide yatmıyor diyosunuz taktiği ne bu işin?

V.I.P demiş ki:
Bende wizard açmak isteyince hep geri çevirdiler napıyosun okadar yatan çar olmaz vs. gibi şeylerle şimdide yatmıyor diyosunuz taktiği ne bu işin?

1 cleric olacak ki recovery division olsun
2 farmlı gideceksin ki lightarmor giyebilip sağlam olacaksın ama 90lv de robe a dönülmeli bence atağı artırıp uniq canavarına dönüşmek içn sağlam bi set olcaı için çok fark olmayacaktır
3 saldırırken skilleri rasgele sallamıycaksn önce dondurma snra ateşle yüksek damage ardından geri teptirmek için yıldırım gibi - bot içinse bu skilleri sırayla yazınca o sırayla vuruo
4 bi de pvp de life açıp ortada durulması oldukça gülünç bi durum life açan wizard görünmez deilse potansiyel ölüdür eğer bles spel vb bişe yoksa(aslında bles spelle bile açılmamalı bence) açınca görünmez olmak lzm
5 warriorda maddening ve daredevil gibi skiller yavaş çakılır bunlarda eyvah öldüm demeyip hemen geri teptirmek gereklidir
6 herşeyden önce ful farmlı gitmek gerekir wizardların adını kötüye çıkaranlar farmsız wizardlar

vb. vb. buna benzer taktiklerden 100tane yazılır en temelleri bunlar

yatacakmı yatmayacakmı korkusu olan wizard açmasın yatmayı sevmeyen wizard açmasın git chinese aç kardeşim

JasonWalker demiş ki:
Wizard ile biraz uğraşırsın kasma ile.. XBow da ise nadir yatarsın ama eu olduğu için yinede yatacaksındır.. :wink1:
Dogru Diosun ama benim 56 lvl çarım var hiç kasılmıyo bu lvllerde Botlada Durmadan yatıyom elimdeki +3 Sos +1 Kolluk +4 Full BLue KAfalık ve Legsle :)

Kai

olduser
bence xbow bard ac onda kasma daha kolay oluyor noise oldugu için ama bot nasıl bardı takıp acıcak noiseyi bilemem xD

mrtcnt demiş ki:
V.I.P demiş ki:

1 cleric olacak ki recovery division olsun
2 farmlı gideceksin ki lightarmor giyebilip sağlam olacaksın ama 90lv de robe a dönülmeli bence atağı artırıp uniq canavarına dönüşmek içn sağlam bi set olcaı için çok fark olmayacaktır
3 saldırırken skilleri rasgele sallamıycaksn önce dondurma snra ateşle yüksek damage ardından geri teptirmek için yıldırım gibi - bot içinse bu skilleri sırayla yazınca o sırayla vuruo
4 bi de pvp de life açıp ortada durulması oldukça gülünç bi durum life açan wizard görünmez deilse potansiyel ölüdür eğer bles spel vb bişe yoksa(aslında bles spelle bile açılmamalı bence) açınca görünmez olmak lzm
5 warriorda maddening ve daredevil gibi skiller yavaş çakılır bunlarda eyvah öldüm demeyip hemen geri teptirmek gereklidir
6 herşeyden önce ful farmlı gitmek gerekir wizardların adını kötüye çıkaranlar farmsız wizardlar

vb. vb. buna benzer taktiklerden 100tane yazılır en temelleri bunlar
+1

http://www.rev6.com/player.asp?id=17911

boknor Bizim Server'da. Koydumu Oturtuyor.

wizard ve bot mu sadece hahah gülerim Lithium abinin dediği gibi yolda ölüyor eger bota koyacaksan 8 -5 lvl düşüğüne felan koymalısın oda yatmadan gidebilirse xD

wizardın taktii bi tane charla 40 olacaksın ama farm yapıpta cleric olacaksın ve recoveryi her zamn lvne göre maxta tutacaksın bölece 2-3 lv altında pt giant falan tanımıosun çok az yatıor

İtemlerini Diz Yeter Benim 83 Wizardla 78 gp i tek başıma kesiyorum Vigor Kullan Yatma gibi bişey olmaz ama tabi Bard açarsan yatmazsın(oda noise olduğu için alan atmayı verirsin olur biter)100 lvl e kadar bard götür 10 lvl den sonra sp kasarak cleric e cevirirsin kral olursun :detective:

Wizard Ve Yatmak mı ? Güldürmeyin Elbisesi Saglam Olan Bi Wizard Yatmaz Ben 86 Levelim 85-87 Liklerde Kasıyorum Ve Üstümde Vigor Bile Yok 14-15 Saat Botta Kasıyor Ne Giderken Yatıyor Nede Giant'a Ara Sırada Yatıyor Oda Yukarıda Yapılan Taxi Yüzünden Bazı Gpler Assagı Kayıyor. Bu Levelde Champion partyi bile kestirttim.(87 lik attacker)

Bu Kasmayla 7-9 Günde Level Atlıyorum.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
xBow'u chinese sanıp hayal kırıklığına uğrama sonra. :mrgreen: xBow'da kasarken extreme kullanırsan yatar. Çünkü extreme açtığında hem phy. def azalıyor hem de canın yarıya iniyor.Extreme açmassan chinese char gibi kasarsın. Cleric/Bard seçimi de önemli. Kişinin kendi seçimine bağlı. Cleric açarsan recovery division ile rahat edersin.Ama bard'ın da noise skilli kasarken çok yardımcı oluyor. Ama bota bırakacağın yere de bağlı...Eğer party monster çıkmassa sabaha kadar kasar.

Açarsın bi wizard/bard :) mrk etme sbot yolda buffları bastıgı icin hic bişicik olmuyo ama 2 tane champion fln dalarsa ki ölürsün bu kadar basit :)

Yukarı Alt