nonamex demiş ki:
Bot silah değiştirip buff bassa birde
dual weapon kullan

egemen981 demiş ki:
wizardı bota en rahat 6-7 lwl altına bırakırsın çok iyi olr yani bende wizardım 5 lwl altı pt kesiom elle yani bot ne yapar bilemem ne çeşit bot kullandığına bağlı
ex gelmez 6-7 levelde :headbang: bot dual weaponla 3lv düşükte herşeyi kesio light armorun da etkisi büük:starving:

mrtcnt demiş ki:
nonamex demiş ki:
dual weapon kullan

egemen981 demiş ki:
wizardı bota en rahat 6-7 lwl altına bırakırsın çok iyi olr yani bende wizardım 5 lwl altı pt kesiom elle yani bot ne yapar bilemem ne çeşit bot kullandığına bağlı
ex gelmez 6-7 levelde :headbang: bot dual weaponla 3lv düşükte herşeyi kesio light armorun da etkisi büük:starving:
Clientless kullandığım için öyle bir şansım yok :roll:

HeraServer demiş ki:
ben kasammki elle.. deliririm... ölürüm ben biiiterim... ama tabi söyle bişi varsa kasabiliriz.. mesela 24 lvl de 29-30 canavarlarını kesebiliyosa ? kesermi rahat ?
Arkadaşım ozaman oyunu bırak sen her zaman botu bulamayabilirsin... Hep botla kasarsanda oyunun anlamı kalmaz bırak bot oynasın bari... :wink1:

snin böle yksek lvl lı ark fln varsa oynda o sni kassın haaa yoksa bol hp al brz az mp al ve mrtcnt nin dediği gibi kas gold pre yi de hemen harcama 50 li lvllarda harcak k :)

_BowAttacK_ demiş ki:
mrtcnt demiş ki:
nonamex demiş ki:
dual weapon kullan

egemen981 demiş ki:
Clientless kullandığım için öyle bir şansım yok :roll:
onu bilemem :roll:

agbot artık wep değiştirip buff basabiliyor 8) o açıdan bir derdim yok 8)

carwen

Bilgiliyim
Botlada kasılır neden kasılmasın.
Kendi levelinden 3lv düşük moblara bırak,Life Control açma ve yanında vigor olsun hiç yatmazsın.

@mrtcnt
giant çıktı bless die bişe demedim elle kasarken denedim sadece blesle ne oluo diye
pt mobları BOT rahat yatırıo
bot çok rahat kasıo
(rahat kasıo dediğim gap9 farmdayım kendimden 4lv düşükte kuruom ve farm yüzünden düşük lv giyiorm)
bot taktik yapabilir yaptırmasını bilceksin
skilleri belli bi sıraya göre dizdiğinde bot o sırada saldırıo
dondur teptir hiçbiri saçmalık deil

eğer wizard botla kasılmasaydı 90a kadar gereken farmı botla yapamazdım
kafan mı güzel snn? :coffee:

Bence Wizard en zor yatar ben botta kastırdım suana kadar 1ay oldu 2. ayımdayım full farm cleric dıvısyon
atack da yabınca mag atack yaban hayvanlar yatıramaz oluyo :wink1:

ulak35 demiş ki:
CooLLer demiş ki:
40'a kdr brz zor,cunku recory division olmuyor.Division geldimi işin kolaylasiyor.Orda wizarda soven arkadasta abartmıs brz.Bide arkadsım euda pro die bisey yok :D
Sen ilk önce arkadaşımın yorumu iyi oku ondan sonra yorum yap lütfen.Ne demiş iyi oku cleric açıp pro giyinecen demiş.Umarım anlamışsındır?
Kusura bakma ama Wizard'lar Light Armor giyemiyor... (pro.)

bott`da zorlanIrsIn...daha kolay ola bilir ama elle daha guvenli

Benim 42'lik Wizard War Çok ta güzel kasılıyor botla.koy mujigi'lere Bas recovery division'u al isro botu tamamdr git yat uyu okuluna git tv izle ders çalış ne yaparsan yap. ama şöyle brir durum var yanında kesinlikle pt olmucak botun ayarlarını iyi yapıcaksın ptlere dalmıcak + Eğer Yanında bşka biriside kasılıyorsa işin dahada rahatlaşır çünkü Giant'ları ve gp'leri üzerine çeker :wink1:

Yukarı Alt