benim gorduklerime göre wizardlar HEP HEP HEP şeytanda yatıyolar... Bu irenç bişey.. hep hep hep yatmak... biraz bekledimi resçi zaten elden gider şeytan yada zaten expe yazık be... yiyor ayvayı hep yata yata.. ama çinli nuker - 90 fire 90 cold 90 lighting , şeytanda asla yatmaz.... bu bir gerçek... ( tabi nuker 90 lvl olcak xD )
Snow yakar yene yatmaz snow biter cekilir arkaya fire nukelerini atar sadece snow gelir light tanda atmaya baslar... veya hep uzaktan fire nukesi koyar...
NE DERSINIZ????????

Arkasında bir Cleric olan Wizard Arkasında bir Cleric olan Full İnt nukerden Çok daha rahat keser ama Cleric olmadan Full İnt Nuker keser. :thumbsup:

en iyi bow keser yada x bow kim ne derse desin wizardım var ve buffer sız bi pt de kesemiyorum :)

MeLiK demiş ki:
en iyi bow keser yada x bow kim ne derse desin wizardım var ve buffer sız bi pt de kesemiyorum :)

Evet sro bow çin keserde , aslında o güzel çarda ama Damagesi çokkk düşük onun yaa... Xbow la str çin aynanda bulsalar xbow 10 kat rahat keser... Wizard TEK ONA celerici yoksa keser ama yata kalka keser.. batık iş yani.. 8 li party de bir sana mı buff heall atacak duracak celeric? 8 kişi var... çin nuker dalar tek basına indirir yani yata kalka kesmeye çalısan wizarrdan alır... AMA xbowda yatarmı nolur? 84 lvl xbow yatıo ama kesıo ama yinede hiç 90 gormedım...
Ozaman , 90 fire 90 lighting 90 cold kasarım ben... birde full int nukerin damagesi galiba full str xbow dan daha iyi? çünklü pre plus la 80 capında 72 +7 spear la nuker **70k** Atardı uruchiye :D:D

HeraServer demiş ki:
MeLiK demiş ki:

Evet sro bow çin keserde , aslında o güzel çarda ama Damagesi çokkk düşük onun yaa... Xbow la str çin aynanda bulsalar xbow 10 kat rahat keser... Wizard TEK ONA celerici yoksa keser ama yata kalka keser.. batık iş yani.. 8 li party de bir sana mı buff heall atacak duracak celeric? 8 kişi var... çin nuker dalar tek basına indirir yani yata kalka kesmeye çalısan wizarrdan alır... AMA xbowda yatarmı nolur? 84 lvl xbow yatıo ama kesıo ama yinede hiç 90 gormedım...
Ozaman , 90 fire 90 lighting 90 cold kasarım ben... birde full int nukerin damagesi galiba full str xbow dan daha iyi? çünklü pre plus la 80 capında 72 +7 spear la nuker **70k** Atardı uruchiye :D:D
hyr ben 77 lvl xbow daggerım eğer silahlar fln eşitse rogue çinli nukerdan fazla wuruyo

silah skilleri olmayan bi nuker hiç bi b*k yiyemez
fire açacagıma silah skilleri açarım daha iyi.
Ayrıca wizard ın çalışma sistemi arkadadır
önde 1-2 tane warrior olur arkada 4 wizard olur onun arkasında 2 tane bard ya da 2 tane cleric olur ( 2 tane bard neden derseniz guard tambour ( eu ların snow shieldi ) , hit march ( attack rating verir ) dancing valor skilleri phy ve mag attack veren skiller) . zaten party de yan skill cleric açmış illaki birisi vardır recorvery divsionu bassa bile yeter. 30 str 30 int buff olacagına %20-%30 deffans + saldırı daha yüksek olsun daha iyi.

Solo kim keser derseniz xbow ya da chinese bow işi götürür.

h&a

rank8
Zaten uniqlere kimse tek dalmio mutlaka bir warior ceker kenera wizardda indirir görüklerim öle xbow da hmmm keseblirmi???

Jim

rank8
h&a demiş ki:
Zaten uniqlere kimse tek dalmio mutlaka bir warior ceker kenera wizardda indirir görüklerim öle xbow da hmmm keseblirmi???
yanlız uniq in yanında çıkan elitleri unutma 83 IvI wizard Lordun yanında çıkan elitlerde çok rahat yatar

cok sacma bi soru..
silahları tut
85 staff ile 85 swordu incele
bi de skillerden Mag Atack increase buflarına bak çözersin:D

İş daha çok partinize bağlı. Her 2 charında arkasında sağlam cleric , warrior olursa hatta bard 2'side takır takır keser. Ama aynı şartlarda tabiki wizard :]

maeglin demiş ki:
İş daha çok partinize bağlı. Her 2 charında arkasında sağlam cleric , warrior olursa hatta bard 2'side takır takır keser. Ama aynı şartlarda tabiki wizard :]
bencede :coffee:

Yukarı Alt