Arkadaşlar şuan size 3 sorum var ;
1)Wizard hangi botla daha iyi kasılır ,fazla yatmaz ...
2)Wizard/bard 60 lvlim şuan bardın pasif skillerini açsam mag atack artırıcı skilleri var wizard vuruşlarnı yükseltirmi?
3)60 lvlde botu nereye bırkayım edimmu ,diğer edummu gibi 61 lvlik shramlara mım?

1)Galiba tbotun avrupa buff basmada bir sorunu vardı eger giderdilerse onu tbot kullan derim ama iyi bir pc'in varsa.Tbot pek skill kaçırmaz buda bir wizard için önemli.İsrobotta hiç fena degil,çok daha az sorunlu.Sonucta hepsi vuruyor :D
2)Hayır eline bardı aldınmı o mag attack artırıca pasifler işler.
3)Botu bir wizard 3-4 lwl düşüğünde bırakmalı.Cleric olsan 1-2 lwlda derdim ama degilsin...Eger skilleri iyi dizersen(mesela ilk icela dondurup sonra lightla uzaklastırp metero koymak gibi) daha az ölür.

Hersey karsın wizard charı ele kasmanı tavsiye ederim...

CooLLer demiş ki:
1)Galiba tbotun avrupa buff basmada bir sorunu vardı eger giderdilerse onu tbot kullan derim ama iyi bir pc'in varsa.Tbot pek skill kaçırmaz buda bir wizard için önemli.İsrobotta hiç fena degil,çok daha az sorunlu.Sonucta hepsi vuruyor :D
2)Hayır eline bardı aldınmı o mag attack artırıca pasifler işler.
3)Botu bir wizard 3-4 lwl düşüğünde bırakmalı.Cleric olsan 1-2 lwlda derdim ama degilsin...Eger skilleri iyi dizersen(mesela ilk icela dondurup sonra lightla uzaklastırp metero koymak gibi) daha az ölür.

Hersey karsın wizard charı ele kasmanı tavsiye ederim...
evet 60a kadar elle kastımda bundan sonra bot farz artık :mrgreen:
anlamadım pc çok iyi değil ama fazlada sorun yaratmıyo neden tbot fazlamı ram vb ekran kartı istiyo ayrıca isrobot kötümü fazla :coffee:

Beijo

Bilgiliyim
Titus Pullo demiş ki:
Hayır. İsro botun crackli hali. 2 ve daha fazla char açabiliyosun.
biliyorumda iSroBot varken ne gerek var yani neden iSro degilde SM dedinki...0x33 acc alımı kapalı ayrıca...

Titus Pullo demiş ki:
Ben soft mode kullanıyorum gayet memnunum. Charımda wizard bu arada.
isrobottan farkı varmı crekli olması bişeyi değiştiriyomu ? çünki yarın bot alıcamda bilgili kişilere danışıyorum :roll:

Yukarı Alt