Arkadaşlar Bir kaç Soru Sorcam. . :mrgreen:

Bende 70 lvl Wizard Char Var. Wiz/Cleric

1) Light Armor mu Robe mi Giymeliyim? :think:

2) Benim Cleric 54 lvl, Wizard 69 Kaç Gapla Gitmeliyim..Kaç Sp' ye Kadar Farm Yapmalıyım? :think:

3) Bide 76 lvlde PRE PLUS + T BOT Alsam 90 Olurmuyum? :starving: :think:

Cevaplarınız İçin Şimdeden Teşekkürler

1) Light Armor mu Robe mi Giymeliyim?
robe giymeye mahkumsun :D neden dersen clerıc mastery cok dusuk o leveldekı lıght armorlar senın ısıne yaramaz :D
2) pre plus sız gap 9 ile anca 80-85 arası bıtırısın sp farmı( oda 2 ay filan olur heralde tahmını süre daha fazlada olabılır tabi bu tanım acacağın skillere bağlı XD ff celrıc /magıc istersen diye konsuuyorum)
3)serverına baglı :D bazı yerlerde 80 den sonra kasılacak yerler full slot hep pt cıkıyor malum mage ptye dayanamıyor :D ama sakın se serverın cok rahat olursun(farmsız tabiki lvl deng mastry ile)

Ben Light Armor Giymeyi zten Farmı tmamladıktn sonra düşünüyorum
Hngisini Giyrsemdaha Dayanıklı olur
Ve Server Da Zeus..

l.a giymen oldukça güçlendirir seni ama cleric pasif bufları uplaman lazım
elinde cleric rod ve shield warken str chardan daha bile dayanıklı olduun sölenebilir o şekilde :mrgreen:
tabi wizard halinde atağın biraz düşecektir uniqlerde dier wizardlara karşı atak olarka zorlanabilirsin
senin seçimin :beer:

(tabiki clericle wizard mastery aynı olmak koşuluyla :uyku: )

Fiziksel defans açısından light armor giymeni tavsiye ederim.Ayrıca light armor giydiğinde ve de elinde cleric rod varken hatırı sayılır phy ve mag. defanslar sağlayabilirsin.Tabiki pasif skilleri açarsan.

çok az miktarda vuruştan kaybedersin ama dayanıklılığın artar.Örneğin yanına Wizard / cleric bi arkadaşını al, 2nizde 90 level full farm olun.Biriniz Light armor, diğeriniz Robe giyin, ve aynı skili kullanarak herhangi bir yaratık ya da oyuncaya atak yapın. Robe giyen 10 k vururken, light armor giyen 9- 9,5 k vuracaktır.

Teşekkürler. skilleri kendi lvlime çekince light armor giycem... :detective:

Vuruşlar Fazla Fark etmiyomuş zaten 1k 0.5 k dan bişey olmas :D :mrgreen: :mrgreen:

Bende bir soru sormak istiyorum şuan 40 level olan wizardıma 1 level str stat verdiğimi fark ettim. bu büyük bir kayıp mıdır?
(yani bir level de ki 3 stat puan)

kesınlıle lıgt armor gıy eger bard olsaydı bole bırsansın yoktu ama lıgt armorun defansı yukseltıyo gerek lı

Xanthos demiş ki:
Fiziksel defans açısından light armor giymeni tavsiye ederim.Ayrıca light armor giydiğinde ve de elinde cleric rod varken hatırı sayılır phy ve mag. defanslar sağlayabilirsin.Tabiki pasif skilleri açarsan.

çok az miktarda vuruştan kaybedersin ama dayanıklılığın artar.Örneğin yanına Wizard / cleric bi arkadaşını al, 2nizde 90 level full farm olun.Biriniz Light armor, diğeriniz Robe giyin, ve aynı skili kullanarak herhangi bir yaratık ya da oyuncaya atak yapın. Robe giyen 10 k vururken, light armor giyen 9- 9,5 k vuracaktır.
Ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi.. :thumbsup: Cleric Rod + Shield + Eu Buff ile o char ölümsüzleşir. Kastığım Eu charlarda Light Armor kullanırım.

Yukarı Alt