mrtcnt demiş ki:
unforgotten demiş ki:
polat33 demiş ki:
Eline sağlık fakat ne yazıkki beğenmedim, neden derseniz 2 resim katıpda alın bu yapılandırmadır mantığı ters geldi bana, oyuna yeni başlamış birisi skilleri tanımazken neyin ne olduğunu bilmezken, anlatımsız direkt alın bu skilleri açın mantığı acemilere karşı hiç yardımı olmayan bir konu üslubunu taşıyor, skilleri tanıyan bilen, oyunu bilenler ise zaten skilleri tanıdığı için sorun yok, oyunu bilen bu resimlere bakar ve çok çok haa bu skilide açayım yada benim yapılandırmam daha iyi diyebilir.
bunun yerine ne nedir clerik ne iş yapar wizard ne iş yapar şu skili açarsanız bu şekilde yardımı dokunur tarzında bir anlatım olsaydı çok daha ii olurdu, bu şekilde bir anlatım kusura bakmayın amma biraz işten arazi olma hissi uyandırdı bende.
Geniş anlatımlı yapılandırma yayınlamanız dileğimle.
Kesinlikle haklısın.
Ben de katılıyorum. Bir de bazı skiller ters gibi geldi bana. Mesela fear açılmalı. Clericte yine bazı skiller aynı şekilde.
Katılıyorum... Daha Ayrıntılı Olsa Güzel Olurdu , Örneğin Şu Skil Şu İşe Yarar Ve Maxlamak İçin Şu Skile Şu Kadar Sp Gider Gibisinden Sonrasında Player Zaten Toplar Kaç Sp Gerektiğini...

Yha Arkadaşlar ben wizard char accamda wizard bard mı wizard clericmi karar veremedim bi yardımcı olurmusunuz ikisininde ne gibi avantajları var ???

Light Skillerinin hiçbirini açmıycam o zaman Natural Spritteki Light Sprit açmasam olur fakat light sprit yararı warmı pasif olarak?

Bazı anormal durumlar var ama mesela gruop recovery isteğe baglı Holy G. Rec. acık denilmiş :D G.R acılmadan H.G.R acılmazki zaten :D

:oops: polatın'da dediği gibi ilk defa wizard cleric hatta ilk defa euro bi karakter kullanıcam ve hangi skill ne işe yarar bilmiyorum yokmu ki şöyle atack skilleri ve buff skilleri ayrı ayrı resimli olan bi yapılandırma :oops:

Ellerine sağlık güzel yapılandırma olmuş polat33 arkadasım zaten ben bi zorlama görmedim illa bu yapılcak gibi rehber olurbu yeni arkadaşlara bana gore on numara olmuş ama

Yukarı Alt