beyler yardımcı olursanız sevınırım bayadır bunu dusunuyorum hala karar vermedım ıkısınınde gusel ozellıklerı var mesela wizard clerıc olursan bless basarsın adam sana cok az vurur o arada da sen adımı yatırırsın . nukerde kalkan var br sını 18 den aşşağa yapmassan yatmassın.. :(

bırde konuyla alakalı değil ama bır soum daha olucak wizard clerıc ile shıld sword nuker kapışsa kım alır????????????????

extraloob demiş ki:
sword / shield 7/1 hybrid bence vazgeçilmez :?!!
ama bir Wizard/Cleric gelip Glut healing + Over healing atıp 1/7 hibrid sword / shield chinese'i 2 skill kullanıp kesince , Wizard / Cleric olarak fikrini değiştireceksin oldie :?!!!

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
eu char lara özenmişimdir her zaman lakin elim gitmez :roll: :P

soruna cewap vereyim wizard/cleric alir ...Sword shiled mi wizard mi dersen wizard derim ama bnCe BladeR 4 ewaaa :mrgreen: :wink1:

RoyalFlush

Bilgiliyim
normal şartlarda wizard alır ancak olurda bi block gelirse wizardın yatması garanti istediği kadar bless spell yapsın yanına ışınlanıp birde yere yatırdımmı bitti wizard iptal

a4_tech demiş ki:
normal şartlarda wizard alır ancak olurda bi block gelirse wizardın yatması garanti istediği kadar bless spell yapsın yanına ışınlanıp birde yere yatırdımmı bitti wizard iptal
hahahaha sen hiç Wizard/Cleric ile pvp yapmadın sanırım.Seni sadece cleric rod kullanarak keserim, şekerim benim :twisted:

İddia ediyorum: full farm Cleric'i teketek koşullarda hiçbir full int kesemez. :!: 8)

RoyalFlush

Bilgiliyim
cleric rod zaten oyundaki en güçlü çar yakın mesafede tabi pure offeringle sağ kalanı görmedim ama dediğim şartlar sağlanırsa wizard yalan olur.tabi şans işi 8)

a4_tech demiş ki:
cleric rod zaten oyundaki en güçlü çar yakın mesafede tabi pure offeringle sağ kalanı görmedim ama dediğim şartlar sağlanırsa wizard yalan olur.tabi şans işi 8)
glut healing , over healing , justice cross ?

bunları kullandıktan sonra hiçbir int char hayatta kalamaz.

A.T.P demiş ki:
a4_tech demiş ki:
hahahaha sen hiç Wizard/Cleric ile pvp yapmadın sanırım.Seni sadece cleric rod kullanarak keserim, şekerim benim :twisted:

İddia ediyorum: full farm Cleric'i teketek koşullarda hiçbir full int kesemez. :!: 8)
A.T.P hastayım abi sana bu konularda :mrgreen: Sitede sana özel bir yetki verilsin şu karakter yapılandırmalarında profosör gibi bilgilisin helal diyorum

en az 50 tane wizard/clerikle kapıştım block koydugum anda işi biter ( br 18+68 bunun payı büyük :wink1: )

Yukarı Alt