Herkese merhaba,

Benim 83 lvl wizard-cleric charım var. Ancak bu charı bota bırakmak tam bir problem. Hani moba bıraksam pc başına döndüğümde ölmüş olduğunu görüyorum. Genellikle envylerden dolayı ölüyor.

SBotum var. Charı nerede nasıl bota bırakmamı önerirsiniz. Özellikle tecrübeli arkadaşların yanıtlarını bekliyorum.

78-80 lere koymanız en mantıklısı fire bolt ve frozen spear haricinde skill kullanmayın. bir de sbotu başkasının daldığı yaratığa dalmamasını sağlayın. başkasına ks yaparsanız dimension patlatır ve sizde yatarsınız :D

The47

Bilgiliyim
arkadaşa katılıyorum. alan vurmayın 78-80ler iyidir. ama illaki ölür. neden diyecekseniz. densizin biri gelir envyleri keyif olsun diye çıkartır gider..

Evet alan skillerini kaldırıp dün gece bota koydum ve 10 saat boyunca ölmedi. Bu bir rekor:)

77-78 Niya mageler en güzeli bu bence 100-200 vuruyolar 81 wizime. Charın ölmemesi için buf is emercencyi kullan. Mesela hp %60a düşünce ve 5 mob aynı anda saldırınca ve giant çıkınca healing cycle basıp bless açsın.

Xperyon

Bilgiliyim
" Envy " mobları konusunda yapacak herhangi bir işlem yok 'UnDeFeateD' inde dediği gibi senin robe ise niya shaman'larda kasıl derim yatma ihtimali çok düşük..

Yukarı Alt