Takımı
Galatasaray
Kısa bir süre yabancı forumlarda dolanmaya başlayan bu bot tam anlamıyla artık yayındadır.
Orjinal fiyatı 5$'dır ama sizinle paylaştığım ColdFever^NoEx tarafından cracklenmiş olup 25gün boyunca kullanmanıza izin verir. ( Bir nevi sınırsızdır. ) Botu test ettim , inanılmaz bir şekilde çalışıyor. Botterlara hayırlı olsun. :P

ÖNEMLİ NOT : KULLANIM SONUCU OLUŞACAK SORUNLAR MESÜLİYETİMDE DEĞİLDİR.

Botun kısaca kullanım kılavuzu :

1 Verify tuşuna basıp botumuzu onaylıyoruz.
2 Choose folder'dan sro_client.exe'nin yerini gösterip Serverımızı seçiyoruz ve start game diyoruz. ( Burda önemli olan nokta botun kendi autologinin olmasıdır ve birden fazla bot çalıştırıp hepsiyle oyunu açtıktan sonra id pw yazıp enterlarsanız hepsini birden dener ve kısa sürede login olursunuz.)
3 Bot ayarları , Hepinizin anlayabileceği şekilde zaten. Yakında resimli anlatımı da yapılır. whiteangel
4 Skill ayarları ; F4'e attack skillerini yerleştirin (imbue dahil. imbue 1.slotta olsun )
F3'e buff skillerini yerleştirin ( speed drug desteklidir )
Bot skilleri dbbot gibi basmaktadır , keyhelper gibi tuş basmıyor merak etmeyin :)
5 Start diyip başlatıyoruz botumuzu :) Sağ üstten hide yapıp gizleyebilirsiniz. Kolay gelsin whiteangel

Download
Wizzard bot 3.2 ~ Cracked
Virustotal ~ 2/42
Download

Takımı
Galatasaray
Ve bir şey diyeyim inanmazsınız. Peti çantaya boşaltıyor. :mrgreen:

Takımı
Galatasaray
sarkoLata demiş ki:
Ve bir şey diyeyim inanmazsınız. Peti çantaya boşaltıyor. :mrgreen:
Şaşırmaya devam ediyorum. 4-5dg element kasmak için 32 spear vs. alıp kırıyor :mrgreen: :mrgreen:

Takımı
Galatasaray
Bored2Life demiş ki:
Ban riski yüksek bi bota 5$ vermem :P
c bilmenin faydaları işte. adam gitmiş autoitle yapmış. dekompile etmek bebek işi ki bunun 200tane modu çıkar. :lol:

ANY

rank8
start game dıyorum error veriyo bu ???? varmı bi bilgin ?

Takımı
Galatasaray
ANY demiş ki:
start game dıyorum error veriyo bu ???? varmı bi bilgin ?
Hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım aksine bayılıyorum bu bota 10tane client açıyorum max. 2dkda oyundayım :headbang:

Allah razi olsun hacim ... 5 gundur bot ariorum hiç biri calismadi bu calisti. Emegine saygim sonsuz eyw. ii geceler..

pet aldım zaten bu bot daha iyi bi loop u eksik db bot gibi proxy ile uğraştırmıyo petlerde sorun çıkarmıyo 10 numara bot :)

Takımı
Galatasaray
kolcux1 demiş ki:
pet aldım zaten bu bot daha iyi bi loop u eksik db bot gibi proxy ile uğraştırmıyo petlerde sorun çıkarmıyo 10 numara bot :)
aynı fikirdeyim. Çok pratik ^^

bro bi sorum olucak şimdi bu malum bot atak pet veya binek petler için hp pot basmıyor oto potlarda petler için işe yaramıyo acaba atak petime hp basması için bildigin bi program veya işime yarayabilecek bişi varmı?

Takımı
Galatasaray
kolcux1 demiş ki:
bro bi sorum olucak şimdi bu malum bot atak pet veya binek petler için hp pot basmıyor oto potlarda petler için işe yaramıyo acaba atak petime hp basması için bildigin bi program veya işime yarayabilecek bişi varmı?
Bu linkteki programı kur , autopot patcher vs. hepsi birliktedir. Bir ara kullanıyordum bundaki autopotu ama söyleyeyim ilk önce attack peti çıkarman lazım yani 1. sırada o olacak.
http://www.multiupload.com/6CSEQTPI7F
Not : Link alıntıdır ve reklam içeriyor olabilir !!

Yukarı Alt