1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

[Wizard - Bard - Clerick] TARTIŞMA

1. SoullessLife

SoullessLife Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    ps:TARTIŞMA: Bir grubu (veya çoğunluğu) ilgilendiren, daha önceden belirlenen bir konu hakkında farklı düşünceleri olan kişilerin konuyla ilgili görüşlerini açıklamak, konuyu (veya sorunu) çözmek, muhatabın zayıf yönlerini aramak amacıyla bir araya gelerek yaptıkları karşılıklı konuşmaya tartışma denir.

Ben öncelikle yeni bir char. için farm yapıyorum. Yapılandırmamda 2 olasılık arasındayım. 1.si wizard bard olabilir. 2.si Bard clerick. Bu buildlerde Bardın att. skilleri dahil her skilli açık olacaktır. Ayrıca görüşlerimizi aktarırkende sp muhabbetlerine girmeyelim yeteri kadar kasılacak zaten.

bu benim durumumdan yola cıkarak bir tartısma konusu ileri sürüyorum. Sizce bu 2 durumdan hangisini seçmeli? neden?
    direk bence böyle yap diye söylencek bir konu açmak amacında değilim öyle yeterince konu var zaten. Burada bilgilerinizi kendi veri bankanızı kendi sınırlarınız içinde ortaya dökmenizi istiyorum. Lütfen konu hakkında yetkin bilgili arkadaslar tartısmaya katılsın ki kafası karışık olanlar cevap arayanlar aradıgını bulsun :nod:

[Wizard-Bard] [Bard-Clerick] ?

2. RecLast

RecLast Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Programmer , Web Designer
    Wizard-Cleric :wink1: bence wizard 50 ye kadar bard sonra cleric e dönmeli.bard ken sadece speed ve noise yeterli olacaktır.sıfırlamak okadar zor olmaz.Hatırlıyorumda 67 lwl de bard wiz shakram a yatarken ben 64 lwl de shakram giantı kesiodum :)

3. SoullessLife

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    [Wizard-Bard] [Bard-Clerick] bunlar arasından mı wizard clerick diyosun :)

4. Yalnizgezen

Yalnizgezen Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Maden Müh.
    (bard celric) şuan 98 lvl farmlı bir çarım var bard atack skilleride açık kendi kendine kastırdığım zamanlar ne hp harcıyor nede mp yani pot masrafı yok. 2. si savunma skilleri bless tambour vs. olduğundan dolayı kendi lvlinde 2-3 pt yi aynı anda kesebiliyor. 3. sü bard skilleri açık olduğundan wizard kadar hızlı kasılıyor aynı zamanda eu ptlerin aranan adamı oluyosunuz yani ben bard-celric derim

5. SoullessLife

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci

peki wizardın kral oluyo dediğimiz fw lerde nasıl ??

6. 'Saw IV

'Saw IV Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Herşey senın tecrubene oyun anlayısına ve stratejine baglı :)
    Ezik car yoktur kullanmasını bilmeyen oyuncu vardır..
    Her carın kendıne ait + ve - leri var önemli olan bu - leri bilip + çevirmek

Wizarda gelince Pvpleri cok uzun sürmez fw de buffları aldımı onunde kımse duramaz
    Ama tamamiyle buffları güvenilmemelidir her zaman bir tank arkasında 2. planda saldırı yapılmalıdır

7. Bygym

Bygym Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    elektrik teknikeri
    Bard-cleric Fw larda ptnde dance acabilecegin 2bard daha olursa onune geleni kesersin elince Sox item olursa bardın skilleri bilindigi üzre atackları cok hızlı sen atack rating bufu acarsın diger bardlarda dance olayına girerse adam daha tek skil cekmeden sen 3 skil vurursun adama zaten bir bard skili 2kere atak yapıyo cok hızlı elinde guzel bir silah ve ptnde 2bardın oldumu onunde fazla duran olmaz bunun bir ornegi vardı youtubedeki videolarda battle bard olarak adam onune geleni kesiyo bence bard-cleric olarak pt bulmanda zor olmaz adam kesmende kasılmandada sorun olmaz iyi oyunlar...

8. SoullessLife

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    attacker istiyorum.

ben istedigimi buldum kafamda ki karışıklıkları sayenizde giderdim :) teşekkürler

9. Antichrist

Antichrist Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    wiz bard. bir yatır batırda gider.
    bard cleric bir yatır batırda gider.
    fark varmı?