1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Wizard /Bard-Cleric/

1. tuner.gurkan

tuner.gurkan Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şu an farmda int charım var ve 250k sp kastım. Hedefim 1 buçuk milyon sp.. En başında Wizard bard kasıcaktım ama biliyorsunuz ki çok dayanıksız bir char olduğu için acaba cleric mi yapsam diye düşündüm. Sizce hangisini neden tercih etmeliyim ? :?: :?:

2. falcon2434

falcon2434 Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eğer bota koycaksan bard yap zaten kendi lvlinden düşük moblara koyucaksın. Ama seni kasacak yüksek bi charın varsa ve ilerde güçlü olmak isterim dersen cleric yap. Bardla hızlı kasarsın clericle daha güclü olursun.

3. BthnCvk

BthnCvk Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Kardş Bnm 107Lv Wizard/Bard Çharım Var...Çharın Wizard Mükkemmel Fakat Yan Build Bard Olduqu İçin Çok Dayanıksız...Bn Cavede Clerice Çevirmeye Başladım Çharımı...Kesinlikle Wizard/Cleric Yap.

4. tuner.gurkan

tuner.gurkan Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yorumlar için teşekkür ederim.. konu kilit.

5. Riqu

Riqu Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeş bende hep Bard kastım. He benım için sp sıkıntı değil dersen kesinlikle cleric aç. Ama yok ben yetiştiremem dersen Bard. Bende de arkadasın probleminden var 87 wiz var sun+6 var elinde . Skillerde güzel 90 lvl lere tek atıyorum herşey güzel fakat pt ya da giant da gerçekten çok sıkıntı oluyo. Kesinlikle bi savunması yok tek +sı Noise onun dışında hiç bişeyi yok. He warriorda filan durum değişiyo kendi buffları oldugundan yan skill bard olabilir. Bard yerine Warlock bile tercih edebilirsn(bu benım görüşüm) ama sen madem o kadar sp kastn biraz daha kas ve cleric ver