1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Wizard (70 lwl ık chardan bilgiler) tüm wizard lar bakabilir

1. whitedewil

whitedewil Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ÖNCELİKLE ARTIK BU SİTEDEKİ SU WİZARD LARA NOOB GÖZÜYLE BAKILMASI TAK ETTİ GERÇEKTEN ÇOK CAHİL İNSANLAR DİORUM BASKA SÖZ BULAMIYORUM.EFENDİM BEN KENDİ SERWER IMDA YALNIZCA 52 LWL WİZARD IM AMA FRİEND LİST İMDE 5 TANE 65+ 70+ WİZARD ARKADASLARIM WAR KİMİSİNİN YAN SKİLL İ YOK(CLERİC-BARD)KİMİ BARD AÇMIS BENİM GİBİ :=)
    KİMİDE CLERİC AÇMIS BENCE EĞER ZENGİNSENİZ(OYUNA) EN İİSİ WİZARD/CLERİC HIZLI KOSMAK İÇİNDE DRUG SPEED ALIRSINIZ (YÜZÜKÇÜLERDE WAR) SİZİN SÜPER Bİ CHAR INIZ OLUR AMAAAAAAAAAAAAAAAA BAZI ULTRA ULTRA ULTRA ZEKİİİİİ Mİ ZEKİİİ KİŞİLER WE SABIRSIZLAR BU SÜPER CHAR IN DAHA 30 LWL DE OLCANI ZANNEDİYOR OLMAZZZZZZZZZZZZZZZ.ilk önce dediğim char tipini MUTLAKA 65+ yapın !!!!! OOO KİM UĞRASCAK DERSENİZ SİMDİDEN OKUMAYIN BUNU:gelelim okuyanlara extraokk simdi siz sitemizdeki tbot du sofmod u botlarımızı indirin we oyunda paranız bayaaa iise dediklerimi yapın.1 wizard açın 20-25 e kadar farm lı kasın yan skill açmayın!!!.bot a kurup 40 a kadar kasın.simdi gelelim yan skill imize zangin olduğumuz için yani hızlı kosmayı parayla alabilecek kadar cleric açıcağız yan skillimizi
    40 da cleric 40 da wizard olcak. simdi bu char ın yawas yawas süper liğini gorcez Cool .40 da olan cleric imizden en önemli (bence we tüm 70+europea charlar için) olan recovery division skill ini açıcağız bu skill 2sn de bir 400 hp nizi doldurabiliyor chinese pot lardan farkımız kalmıcak!!!!!!!!!!!!!! Cool yaaaaa simdi bunu okuyanların ağzı açıldı bence nie mi bu skill i 5 lwl yapmıs olan bir wizard 2sn de hp sini 1100 lerde dolduruo we bu sadece bir skill. gel gelelim bless spell e hıııııııııııı süper ötesi die buna derim hani o wizard ın defence sıyla dalga gecenler siz bunu okuyun sonra bu oyunu bırakıcaksınız.....bu skill phy we mag. defence larınızııı inanılmazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz bi şekilde 45 sn boyunca artırır!!!!!!!!!!!!!!!!! daha sı cleric skillerinin bir sürü özelliği war ama ne yazık ki benim o alanda ki bilgim sınırlı benim char ım wizard/bard Sad wizard/cleric deil.
    WİZARD/BARD A GELELİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM.
    wizard/bard benim has char ım olup pekte aham şaham özelliği yoktur
    1.moving march hızlı kosma (dikkat !!!! 80 lwl de %90 hızla kosuorsunuz!!! yalan deil arastırın!!!!!!!!!) EET PARANTEZ İÇİNDEKİLER DOĞRU 80 LWL DA TAMMMMMMMM %90 HIZ KENDİNİZE WE ARKADASLARINIZA BASABİLİORSUNUZ GERCKEKTEN BEN BUNA UÇMAK DERİM.
    2. NOİSE :İŞTE BENİM ÖLMEMEMİ SAĞLIYAN SKİLL (KASARKEN) NOİSE 20 LWL DA AÇILIR. 30 LWL DAKİ (20 LWL DA AÇILAN İÇİNDİR)TÜM GENERAL OLAN YARATIKLAR SİZ DALMADIKCA SİZE DALAMAZLAR popcorn BENDE BU SKİLL 60 LWL DAKİ YARATIKLARA KADAR WAR<<<<<<<<<<<<<<<<<YANİ 52 OLMAMA RAĞMEN SU DEWİL YETİCİKLER BANA WURMUYORLAR TABİ BEN WURMADIKÇA Cool
    3 WE 4 BARD SİLAHINI TAKMANIZ GEREK BUNLAR MAG. DEFENCE WE PHY. DEFENCE WEREN SKİLLER ADLARI AKLIMDA DEİL AMA İİ İŞE YARIOLARDAAAAA İŞTE BARD SİLAHI ELİNDE OLMALI YANİ CLERİC DEFENCE SKİLLERİ GİBİ DEİL...

wizard ın atack ına gelince:
    SÜPER ÖTESİ KENDİ LWL IMDAKİ MOB A 7.5K WURUORUM TG YE GİTTİM WE 32.5K DI ZERK LE SÜPER BİŞİ HER TG Yİ BULDUĞUMDA %90 İHTİMAL BENİM OLUO. Cool
    WİZARD PVP DE NAPMALI !!!!!!!!!!!!!!!
    İŞTE GELDİK SON WE EN ÖNEMLİ YEREEEE SİMDİ ÜSTE ANLATIĞIM 3 WİZARD TÜRÜNDEN CLERİC YAN SKİLL İ OLAN WİZARD PVP DE EN İİİ WİZARD DIR HER YİĞĞİTEN TEK YEMEZ WE KENDİNDEN DÜSÜKLERE KESİNLİKLE YATMAZ <<<< Kİ BEN YATIORUM BENDE RECOVERY DİVİSİON SKİLL İ YOK Razz CLERİC AÇSAYDIM YAN SKİLL BENDE PVP DE 5 LWL DUSUĞUME BİLE YATMICAKTIM OYSAKİ BEN 15 LWL DÜSÜME 55 SN DE YATIORUM Evil or Very Mad 15SN POT YUZUNDEN !!!!!!!!!!!!!! İŞTE DAHA FAZLA YARDIM WE SORULARINIZI BEKLİCEM SUNU UNUTMAYIN FORMLARDA GEZİNİRKEN BİRİSİ WİZARD I KARALIYORSA YA WİZARD LARA ÇOOOK FAZLA YATIODUR YADA WİZARD AÇMISTIR DENEME AMAÇLI SKİLLERİ BERBAT Bİ ŞEKİLLDE KOYMUSTUR BİDE ÜSTÜNE SADECE 40 A YADA 30 A KADAR KASMISTIR.BENİM FRİEND LİST İMDEKİ WİZARD LARI KÖTÜİCEK ADAMIN OOOOOOOOOOO BAYA YİĞİT OLMASI GEREK DİORUM BASKA SÖZE GEREK YOK !!!!!

2. JuNioRKinG

JuNioRKinG Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    HİÇ KİMSE M.K ATATÜRK Olamaz yanlızca onun izinden
    Güzel paylaşım saol extraokk

3. whitedewil

whitedewil Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tsk. arkadasım yardımcı olduysam ne mutlu bana.
    BEN SADECE WİZARD LARA ÖN YARGILI OLUNMAMASINI İSTİYORUM.

4. JuNioRKinG

JuNioRKinG Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    HİÇ KİMSE M.K ATATÜRK Olamaz yanlızca onun izinden
    Haklısın.

5. hitful

hitful Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ön Yargıyla Bakmıyoruz Zaten Hiç bir chara. Biz Euro Charları Deniyorduk ((Bizim Arkadaşlarla Mage Hastalığımız olduğundan(reklam olmasın ama UOda hep Pure Mage Oynardık)) O yüzden Wizard açalım dedik ben olmaz dedim ben Bladerimi kasacam dedim tamam dediler ben blader onlar wizard başladık dediğin gibi +70iz. Damagesi Çok yüksek Arkadaş kasarken de gördüm kendi lvl canavarına tek atıyor.ona baktıkça oyunu bırakasım geliyo ben 100 tane skill kullanıp alacam kendi lvlımı o tek skillde göçürücek.Moral Bozukluğu Tabi Bi De Ben Sroyu hareketleri için de oynadığımı söyleyebilirim 51den sonra oh ii ki blader kasmışım dedim(yeni açılan 4lü ve 5li combolar)) Sen Wizardın her 2snde bir 400hp doldurmasını ölümsüzlük sayıyorsun Bladerin %34 Br Arttıran Skilli Var ONa ne demeli? yüksek bir şansla block yapıyor 15sn de gayet yeterli tek comboda alıyorum zaten aynı lvl wizardı... Wizard KAsarken en kral Ama pvpde iyi olduğunu söyleyemem. Ha Tek comboda ölmedi dier bir skillde alıyorum. Ayrıca Wizard intlere karşı iyi olabilir(int olduğu için ve sadece garment giydiği için mag def fazla olabilir ama hem int hem garment olduğu için phy den çok büyük bir açığı var)) Ben Görüp Oynadım ((Önyargı Değildir demek istiyorum)) Tgyi/uruchiyi/cerberus vsvs. belki senden alamam ama seni alırım :) Bladerin en kötü özelliği o zaten 10 lvl aşaısındaki inte boss kaptırır :lol: Yine DEdiim gibi önyargı değil deneyimdir...

6. Tengrİ

Tengrİ   nowayout rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    güzel bilgilerde neden böyle böğüre böğüre sanki bogazına bıçak dayamışlar gibi anlatma ihtiyacı duydun okurken sinirim zıpladı bu ne ya.
    şu yazıları düzgün bi şekilde yazarmısın forumda büyük harfle yazmak bagırmak anlamına gelir ve yasaktır. Kelimeleri Uzatmanında bi manası yok... Ve yazıcaksan bunu Ve diye yaz Veeeeeeeee yapınca bişey değişmiyor. Wink

7. Zardock

Zardock   nowayout rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya bende dagger/bard var acaba dagger/clerice mi cevırsem Question aklım karıstı yıne :mrgreen: yardım lutfen

8. MakmeN

MakmeN Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

snn su ana kdr 10+ bladerin olamdi beaah

9. hitful

hitful Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cool Cool kesin

10. The_DifferenT

The_DifferenT Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fucker LoL
    Tamamen katılıyom
    Zaten wizarde ezik diyende yok Exclamation Wizarda ezik diyenler %99 tek yediği ve çekemediği için diyo
    Eu Wizard + Cleric :mrgreen: Chinese Blade + Shield :mrgreen:
    benim wazgeçilmezlerim

11. NighTwaLkeR

NighTwaLkeR Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cok gusel yazmıssnda kardesım zor olmadımı ya avrupa charlarda pot 14 15 sanıyede doluyo bıde wizard olup full int kastıysan daha zor olmadımı benmde wizard staff charlar cok hosuma gıdıyıo ama cok yattıgı ıcın zevk vermedı Sad

12. daRkeaGLe

daRkeaGLe Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimde vizardim var cleric ile bardi beraber götürüyordum simdi sadece barda asilacam :lol:
    paylasim icin saol 10 numero

13. hitful

hitful Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tek atamasssan (ki atamassın) Karşındaki Seni Direk Olarak Alır

14. Arakci

Arakci Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci bos zamanlarındada işsiz
    bence bi wizardda pvp yapacaksanız wizard+cleric yok ben partyle kasıyorum diyen bir char yapacaksanız wizard+bard yapacaksınız ben bardı kullanıyorum cokta memnunum cunku noise buyusu cok iyi hem tek basına hemde partyle kasmana yarıyor eger mana cycle ı da actıysanız 15 saniye boyunca hem magical powerınız artıyor hemde manalarınız cok hızlı doluyor boylece meteor blow falan hepsini yapabiliyorsunuz bu arada ben hybird gittim neden gitimse artık ama hiçte pisman degilim hakkaten saglam bir char oluyor ayrıca wizardda elektrik buyulerinden bisey vardı simdi ismini hatırlayamadım rehberden bakarsınız dusmanı korkutuyor ve size saldırmamasını saglıyor o iste hem pvp lerde hemde giant monsterlarda cok isinize yarar benden soylemesi.... extrabeer

15. sLaYeR_

sLaYeR_ Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Karşıyaka Taraftarı
    wizard en ezuk char gidip 2-1 blade acıp force verrim daha dayanıklı olur burak (hitful) janganda glaive charla skilsiz wizard alıodu bikac koyusta bos is wizard

16. hitful

hitful Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ehehe hatırladım Mercurydeydi ben 26ydım o 28di sordum kaçsın die 28 demişti hatta :mrgreen: :mrgreen: Wizard Boş İş Harbiden Çok kolay kasar ama strler direk ağlatır onu heavy veya light giyemio ha onları giymek için rogueye veya warriora veriorsan hiç oynama daa iyi hatta ben şeye de tanık oldum wizardla pvp yapan bi str eleman bladeydi galiba yandakiler yaptırmıodu 35lik elemanlar dierleri de(Blade vs wizard) +32ydi nuke wizarda sekiodu ölüodu ama bladeye de sekiodu o ölmüodu buyrun işte wizardın olayı sabah akşam çok feci exp kasar ama pvpde olay kaçar hatta janganda trade yapan wizardı thiefi öldürdü siz de görmüşsünüzdür bi cold+sword thief çıktı öldürdü bunu ben koptum ortamda o ara cafedeydim millet ne oluo die laf etmişti yanımda wizard aççak olan adam çıktı açmadı charı çinli bi tane açtı ne olduğunu tam hatırlamıyorum..Chinese 4Ever Full Str Blade veya int sword extraokk str dediğin blade olur damagesi de var defansı da 73ün statüsüne sok bakalım ne oluo bowun critleri yanda 0 full intte de öyle hem defans hem de nuker olduğu için zaten damage manyağı 73ün statüsüyle direk adamı indirebilir..Ayrıcaa Full int spear defans bakımından kötüdür ama pvpde hiç te küçümsenmeyecektir... Spearda Tam Nukerlere Göre SKiller Var Örn(Passive) ve en önemlisi de Stun!! Stunu Tutturduğunuz zaman 5 saniyede nukelerle harcarsınız adamı yada dönersiniz adam geri gider bi nuke de orda eee adam nerde wizardın bütün olayı traple saldırmaktır karşılıklı videolarda izlediimiz pvplerde işi yoktur wizardın gider bi yerde invis olur adam gelir çat ona skill atar ha öldüremesse zaten hayatı söner o glaive charı kastıımda 31 lvlda fantezisine gittim wizardı 31 lvl skiliyle aldım karşılıklı pvpde de ben alırdım o skili atana kadar ben çoktan fırlatırım şimdi int char kasıyorum ve shock lionu sadece wizardlar için açıyorum(bkz. wizard=+40 lvlda jangana trade yaparken önümüze çıkan tigerler) :mrgreen: :mrgreen:

17. seljuk

seljuk Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şu an 2. char olarak bende wizart kasıyorum sölemek gerekirse damegeleri harika kendi lv ime tek atabiliyorum +3 lük silahla ama çok ölüyosun.olsun ölmek bişey değil en azından yüksek lv lerde bukadar ölmeyeceğine eminim oyundan zevk almak ve skill çeşitliliği görmek isteyenler açabilir. yok ben kapı öünde pvp yapacam diyosanız ve kos koca silkroadı bir pvp yle sınırlandırıyorsanız gidin str çar açın ozaman headbang2ft9

18. hitful

hitful Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    str açmamızın nedeni Silkroad=Pvp olarak düşündüğümüzü söylüyorsun... Sen de Wizard Açarak oyunu sadece pvmle sınırlandırmıyor musun?

19. dnfalyilmaz

dnfalyilmaz Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cewap 10 numara bende wizardım pwp de çoğu kişiye 7 :!: lwl üstüme kadar tek skill kullanıyıyorum :!:

20. eren_baba

eren_baba Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    çok güzel emeğine sağlık