1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Wizar/Bard hakkında

1. broxni

broxni Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhaba ben Wizard/bard kasıyorum fakat şuan sıkıntı doluyum itiraf etmeliyimki Char gayet iyi ve seri kasıyor Şuan Rocktaki 70 - 73 Cloak ve Masklarda kasıyorum ve sabah kaltığımda hala canavar gibi kasıyor oluyor buraya kadar herşey harika ama kafama takılan nokta şu daha önce Nuker ve Glaiver kasmış biri olarak Pvp yapmadan duramam ben :D herkesin ortak fikri ise Wizard/Bard Pvpde hiçbirşey yapamaz şuan 73 lvl Charım %85.85 :D ben bardı sıfırlamayı ve cleric kasmayı düşünüyorum aklıma gelen iki yol var;

1. 70den beri sadece Masteryi upladım 78 - 79 civarı Masteryı 70 düşürüp Farm yapmak.(Çünkü bard için fazla sp gerekmiyordu ve sadece mastery,noise ve Moving March'ı upladım)

2. 90a kadar bardla kasıp 90dan sonra düşürüp Farm yapmak.

İçimi sıkan nokta ise :D 70mastery + 6 Moving march +1 Swing march +6 Noise =83 skill :D kısaca 830 Curst Heart eder :D 206 Tane topladım bile ama bankaya atılmıyor çantada çok yer kaplıyor bla bla bla bla ...

Özet olarak biri bana yol göstersin lütfen :) Akıl almaya ihtiyacım var. :)

Ps:Cleric açıcam tabiki yazmamışım :D
    Şimdiden çok çok teşekkürler...

2. boo

boo Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hmm oncelikle aylar gecmis cevap yazilmamis sorunun zorlugundan olsa gerek =) pvp istiyosan cleirc accaksin tabi. once ondan bahsedeyim. sana onerim pvp sahasinda elinde cleric asasini bulundurmak hatta cleric charmiscasina onu kullanmak zamani geldiginde de (nadiren tabi)staffini eline almak... fikrim bu.

verdigin karar zor verilebilcek bi karar. 90 a kadar hizlica kasmak mantikli geliyo ama ordan bardi 0 a kadar kapamak aglatir seni bence. ne kadar once kapatirsan o kadar iyi. o yuzden 1. tercihi uygulamani tercih ediyorum. gerci suan 90 olmussundur bile sen =)

icini sikan noktaya gelelim. yarisini silkle yarsini curstle yapsan nasil olur ? veya yavas yavas kapa bardi artik napalim baska secenek yok cunku 800/ 50 = 16 slot curst olcak saka gibi olur

3. Anthem

Anthem Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Bunları yaparsan zaman kaybı.Bana kalırsa pvp yapma charı biraz daha kasıp sat ya da bard/cleric aç hem seri kasarsın hem mana potuna az para verirsin hemde manan herkesinkinden biraz fazla olur^^

4. boo

boo Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mananin fazla olmasinin sana katkisi yok. sadece mp yeterli degil yazisini gormeni engeller