NiGHTMaRe

Aileden
Biz yine mavi kaldık.Olsun bu da iyidir.Lenn, Meto çok sevindim bro nese: :muck:

Takımı
Besiktas
Limanerg demiş ki:
Biz yine mavi kaldık.Olsun bu da iyidir.Lenn, Meto çok sevindim bro nese: :muck:
Sağol brom, bizde üzüldük senin adına :rolleyes1: Hayırlısı :kalp:

İnanılmaz kim mod seçti beni :mrgreen:
Ps: Zevkden 4 köşeyim gökhan msj attığından beri öğle arasında eve geldim :mrgreen:

Okuldan geldiğim gibi bilgisayarı açtım, shn. zaten haberi vermişti daha önceden çok mutluyum up olan arkadaşların heyecanını paylaşıyorum, up olmayanlar hiç üzülmesinler her şeyin bir zamanı olması gerektiği bir gerçektir. 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Metover demiş ki:
Okuldan geldiğim gibi bilgisayarı açtım, shn. zaten haberi vermişti daha önceden çok mutluyum up olan arkadaşların heyecanını paylaşıyorum, up olmayanlar hiç üzülmesinler her şeyin bir zamanı olması gerektiği bir gerçektir. 8)

avatar imza yaparsın artık kendine en kralından ^^

Herkese iyi dilekleri için teşekkür ederim,rengim değişmedi diye üzülmeyin çalışan elbet kazanır oyun parkımızın tadını çıkarmaya devam edin. 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
shneZee demiş ki:
Herkese iyi dilekleri için teşekkür ederim,rengim değişmedi diye üzülmeyin çalışan elbet kazanır oyun parkımızın tadını çıkarmaya devam edin. 8)

hoyyttt imza avatarı da renge uygun yaptınmı tamamdır mor tangalı hatun olsun pls [horny21

Yukarı Alt