1. Reklam

1. joysro
      ledas
      ix2
      leon
      kingsofsro
      aelyria

WinLicense Hatası

1. buff

buff Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sbot WinLicense hatası veriyor. Sbotu sildim ve tekrar rardan çıkarttım fakat düzelmedi.

2. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    236
    Ödül Puanları:
    63
    klasörü komple sil, sro içerisinde sbot diye yeni bir klasör oluştur, sbot 1.40a sürümünü indir masaüstünde rardan çıkart, sonra masa üstündekileri kes ve sbot klasörüne yapıştır bakalım sorun devam edecek mi ?

3. volkanka

volkanka Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    University Students...
    Gördüğüm kadarıyla Eset Nod32 kullanıyorsunuz.
    Programın çalışmasını engeller, siz ilk önce nod32 yi devre dışı bırakın sonra botu tekrardan indirin ve o şekilde botu çalıştırmayı deneyin.
    Bakalım aynı hatayoı verecek mi...

4. buff

buff Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

WinLicence hatasını araştırdım ve taratması önerilmişti birine ve bende nod32 ile tarattım nod32 kullanmıyorum :) Silip tekrar kurma vb her şeyi denedim. Hiç biri işe yaramadı ve daha sonra sistem geri yükleme ile sorunu çözdüm. Teşekkürler :) Cevapta biraz geç oldu :D

5. mertyo63

mertyo63 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar bendede aynı hata çıktı ben yaptım çok basit yapımı winlicense yada buna benzer hatalarda sunu yapın olur wolfteamın ustune sagtık yapın ozelliklere gırın uyumluluk a gırıp su nu yapın bu programı asagıdakı uyumluluk moduyla çalıştır yazısının yanında kare bişeyvar karenın ıçıne tıklayıp windowsun bı surumu yazar sagtaraftada assagıya dogru bı ok var ona tıklayıp herhangıbı bır wındows surumu secin sectikten sonra en altta uygula ya basın sonra tamama tıklayın oyuna girin wolfteam pacht yuklemesı yapacak yaptıktan sonra kullanıcı adı sıfrenızı gırın oyunu rahatlıkla oynayabılırsınız gule gule oynayın not:eger wolfteam a gırınce patch yuklemesi yapmazssa oyun bılgılerınızı gırınce yıne aynı hata cıkıyorsa dedıklerımın aynısını yapın wındowsun baska bı surumune tıklayıp uygula tamam dıyın hayırlı olsun bu arada eger dedıgım olmassa lutfen kusuruma bakmayın kufur fılanda etmeyın bende oldugu icın belkı sızdede olur dıye yazdım iyi gunler dilerim

Chorus ve CezaAlp bunu beğendi.
  6. CezaAlp

CezaAlp Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    58
    Meslek:
    Öğrenci

Envanter:

:buddha::buddha:

7. K0mpedan