Aşağıda yazılı hataları format attıktan sonrada yaşıyorum.

1. Bilgisayarıma tıklayıp ordan da herhangi bir sürücüye tıkladığımda (C:\ sürücüsü hariç) ayrı bir pencerede açılıyor.Daha sonrasındaki klasörler ise gayet normal şekilde kendi penceresinde açılıyor.Sürücülere tıkladığımda içeriğin kendi penceresinde açılmasını nasıl sağlarım?(Araçlar /Klasör seçenekleri bölümünden yaptım yine olmadı,Biraz önce formatladım hala aynı)

2.Temp klasörünün içeriğini temizlemek istedim bu seferde gizli dosyaları göster çalışmıyor.Bunun sebebi ne olabilir?(Araçlar /Klasör seçenekleri bölümünden yaptım yine olmadı,Biraz önce formatladım hala aynı)

3. Nod32 denemeye karar verdim;sistemde sızıntı olduğu C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\host dosyasında
Virüs: Win32\PSW.QQRob.NAT truva atı bulunduğu uyarısını verdi.Sonra bi pencere içinde aşağıdaki listeyi gösterdi.
c:\windows\system32\drivers\conime.exe - Win32/PSW.QQPass.NBL truva atı türevi olabilir
C:\WINDOWS\system32\bryato.dll - Win32/PSW.QQPass.JF truva atı türevi olabilir
C:\WINDOWS\system32\drivers\conime.exe - Win32/PSW.QQPass.NBL truva atı türevi olabilir
C:\WINDOWS\system32\bryato.exe - Win32/PSW.QQPass.NBL truva atı türevi olabilir
C:\WINDOWS\system32\severe.exe - Win32/PSW.QQPass.NBL truva atı türevi olabilir

Ben bu topic i açarken bi sürü virüs uyarısı verdi hepside system32 de.Daha demin format attım ve hiç birşey kurmadan direkt nod32 güncelledim direkt bu hataları aldım.

Sorun nedir yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

1- o yükleme cd sini değişitr
2- komple format çek c-d hiç bi şey kalmasın makinede
3- yedeklerini kontrol et ve updateli bi anti vürüs kur

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
çok problemlerin var hangisini çözsek bir diğeri sorun açacak o pc başına geçsem 30dk da cillop gibi yaparım makinayı ama buradan anlatmak zor olur yapacağın basit format :lolmuch:

Yukarı Alt