1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

windows 7 -sro-masaüstü

1. strean121

strean121 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar window 7 de oyun oynarken ''mesela sro'' masaüstünü göster veya simge durumunda küçültemiyorum..masaüstünü göster dediğimde gösteriyo simge durumunda atıyo sro yu tamam ama herhangi bişey açınca arka plana yine sor açılıyo tekrar..xp de simge durumunda küçültünce araç çubugunda kalıyordu ve tıklamadan açılmıyodu geri bunu nasıl çözebilirim.zaten simge durumunda küçült diyince hiç sallamıyor.lütfen yardım...

2. Quattro

Quattro Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mühendis
    Oyun çözünürlüğünü 800*600 indir video ayarlarından pencere moduna ayarla en azından sağa sola çekerek daha rahat çalışmalarını sürdüre bilirsin.

3. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    görüntüde bir sorun yaşıyorsun directx en güncel versiyonunu kur bir de ekran kartı driver güncel versiyonunu kurdun mu sorun kalmaz diye tahmin ediyorum.

http://www.extraloob.com/v6/download.html

4. strean121

strean121 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya arkadaşlar işyerindeki makina comodor 64 neredeyse onda bile simge durumunda küçült dediğimde görev çubuguna çakılıp kalıyor evdeki pc çok yeni daha herşey kurulu simge durumunda küçült diyorum küçülyo tamam ama herhangi bi şey mesela bi web sayfası açtıgımda arkaya yine geliyor oyun

5. aliozan48

aliozan48 Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Masaüstüne gelip sağ tıkla kişiselleştir de ordan aero temaler yerine temel ve yüksek karşıtlı temalar var onları seçersen öyle bir sorun kalmaz. Konuyu sabitlemek isternirse resimli olarak daha fazla bilgiyle analtablirim.

6. aliozan48

aliozan48 Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bnm sana tavsiyem temel temalardan windows klasik seç ve bilgisayar ayarlarından performansı seç böylece laptoplarda ısınma ve kasmanın önüne geçeblirsin

7. hasangeyik

hasangeyik Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar sroya tıklıyorum giriyor server secemiyorum çok yavas yardım pls ?

8. mani

mani Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya bu sorunu bende yaşıyorum windows 7 de sro yu gizleyecek bi program yok mu (legend 8 de )
    (pc de her şey yüklü güncel driverler felan )

9. Anonymous

Anonymous Guest

bu silkroadla alakalı bişey silkroadı nekadar simge durumuna küçültürseniz küçültün
    herhangi bir uygulama actıgınızda otomatik büyüyecektir

ama işinize yarayacak bir programım var 4 boyutlu masa üstü istediginiz işlemi istedginiz yerde yapın
    kafanız rahat olsun hem pc işlemlerini istedigi gibi hemde siz istediginiz gibi yapın

http://hotfile.com/dl/56531279/bc42030/4_BOYUTLU_MASAUSTU.rar.html

bunu kurduktan sonra
    yanlış hatırlamıyorsam ya shift+ctrl
    yada alt+ctrl tuşuna bastıgınızda masa üstünüz 4 boyutlu hale gelir ve istediginiz boyutta çalışırsınız