Arkadaşlar win 7 kurdum sro yu açıyorum sonra (XP deki gibi masa üstüne gelip görev yöneticisinden ) simge durumuna küçült diyorum hiç bişe olmuyo görev yöneticisini kapatınca tekrar sro ekranı geliyo

(pc de bütün driverler güncel direct x felan )

sro ayarlardan pencere moduna alıyorum orda simge durumuna küçültme tık ı yok sadece X yani kapat tık ı var

sro gizleme programı felan da indiridim işe yaramadı win 7 kullanıp da bu sorunu çözenler bi yardım etsin lütfen ya

The47 demiş ki:
windows+d yapın.

şakamısın ya o kadarını biliyoruz simge durumuna küçülmüyo kardeşş sadece cevap vermek için bişeler yazmayın iyi okuyun lütfen ( ama hızlı cevap verdiğin için teşekkür ederim )

The47

Bilgiliyim
HaMulo demiş ki:
Başlat çubuğunun sonundaki 'Masaüstünü Göster' ibaresi dicem ama sro'yu bıraktığım için çalışıyormu bilmiyorum
benim yazdıgım şeyle aynı işlevi görüyo. sizide fırçalar arkadaş birazdan :popcorn:

mani demiş ki:
The47 demiş ki:
windows+d yapın.

şakamısın ya o kadarını biliyoruz simge durumuna küçülmüyo kardeşş sadece cevap vermek için bişeler yazmayın iyi okuyun lütfen ( ama hızlı cevap verdiğin için teşekkür ederim )
olur.

bendede vardı aynı sorun win7 kurduktan sonra sroyu baştan kurdum geçti oyun açınca ekranın sağ altında yarım açılıyordu falan geçti bide pc yi yüksek preformansa ayarla (7/24 kasıosan)

AnT_NuKeR demiş ki:
bendede vardı aynı sorun win7 kurduktan sonra sroyu baştan kurdum geçti oyun açınca ekranın sağ altında yarım açılıyordu falan geçti bide pc yi yüksek preformansa ayarla (7/24 kasıosan)

hımm verdiğin bilgiler için sağol

Yukarı Alt