2d weaponlardan fazla wind2 cikmiyo yanliz 2d armor Female Chest lerden guzel wind2 cikiyo diger itemlere gore en fazla wind2 veren Chestler ortalama 2-3 parçada 6-7 wind2 veriyo bence bu yontem daha kullanisli olucak extraokk

bunu her serverın yarısı yapıyordur sanırım ki bu 80ler de aptalmı onalrda gider kazık yiyeceğine 2 verip taesine elbiseye 2k verir 4 5 tane cıkartır bne onu anlamadım

JasonWalker demiş ki:
DeSwa demiş ki:
JasonWalker demiş ki:
wind2 poseidonda neredeyse 4k
yuh o kadar değil 1,5k
nasıl o kadar değil yaw
wind2 -->3k- 4k
earth8-->4k
water6-->3k
katılıyorum kaan aynen çok pahalı piyasa ama bizde 1m bile yok :S element alalım stone işine girelim zaten +6 yıda yaktık :S

çok sagol usta bu olayı biliyorum bende blade bow alıp kırıyodum bazen çıkmıyor wind2 oyundan çıkıp tekrar geliyorum yeniden basıyorum ozaman çıkıyor :santa:

bende 35m para var hepsine wind 2 yapmayı planlıyom sırf bu işlem için bot lazım tıklamaktan anam ağlıyacak Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
bakalım 35m e karşılık ne kadar wind 2 çıkacak extraokk extraokk extrabeer extrabeer extrabeer

saol çok güzel olmuş ya bide wind2 nin çok düştüğü monsterleride yazarsak müthiş olur bu yöntem sabır ister yapamayanlar var ben bir kaç tane yazıyım --sonar,red eye ghost,hun arcer (1 elementten tam 9 tane veriyo) bunlar çok çıkan yerlere örnek

bu yontem gercekten oldukca karli dun 5k idi wind2 fiyatlari alxanderda gercekten ugrasanlar içn cok iyi bir gelir kapisi :mrgreen: ama sıkılmadan yapmak lazim bn yapayim dedim bi kaç taneden sonra sıkıldım ama dedigim gibi cidden super yontem Wink

Yukarı Alt