Bir telefon ve bir tabletten günde 1.8 tl ödeme yapıyorlar. Cihaz başına 0.90 kuruş.
Az gibi gözüküyor ama ayda yine az da olsa birikmiş bir para toplanıyor.

Öncelikle kurulum dosyasını indiriyorsunuz. Appstore yada Google Play store da bulabilirsiniz.
Sonra telefonunuza yada tabletinize kuruyorsunuz.
Başlangıç ekranından paypal mailinizle üye oluyorsunuz.
Günde size 6 reklam yolluyor. Saat 11 de 14 de ve 17 de 2 şer adet. Bunları akşam 9 a kadar izliyorsunuz.

Bende dün buldum.Ödemeyi gerçekten yapıyorlar ama ödemeler eposta alfebesine göre yatırılıyormuş.
Benim W ile başladığı için geç yatıyor.Siz A,b,c gibi epostalar açarsanız 9-10 arası paranız yatırılır.

http://www.winat9.com

NewJersey demiş ki:
Bir telefon ve bir tabletten günde 1.8 tl ödeme yapıyorlar. Cihaz başına 0.90 kuruş.
Az gibi gözüküyor ama ayda yine az da olsa birikmiş bir para toplanıyor.

Öncelikle kurulum dosyasını indiriyorsunuz. Appstore yada Google Play store da bulabilirsiniz.
Sonra telefonunuza yada tabletinize kuruyorsunuz.
Başlangıç ekranından paypal mailinizle üye oluyorsunuz.
Günde size 6 reklam yolluyor. Saat 11 de 14 de ve 17 de 2 şer adet. Bunları akşam 9 a kadar izliyorsunuz.

Bende dün buldum.Ödemeyi gerçekten yapıyorlar ama ödemeler eposta alfebesine göre yatırılıyormuş.
Benim W ile başladığı için geç yatıyor.Siz A,b,c gibi epostalar açarsanız 9-10 arası paranız yatırılır.

http://www.winat9.com

30*0,9=27.. 3 telefon 81 tl ayda.. Vay lolda güzel bir rp demek bu [horny21

Peki ödeme yapıldığına eminmisiniz ? :curtain:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Ödeme her gece 9'da yapılıyor , bazı kişilere 4 reklam çıkıyor bazı kişilere 6 reklam çıkıyor.Haliyle kazanç ona göre artıp azalıyor.6 reklam çıkması için tavsiyem ,yerinizi bursa , yaşınızı 30-35 yapın.

- Resim Silinmiş.
Resim bana ait.

Son düzenleme:
Bende kullanıyorum paypal hesabımda 20 TL birikti. :)

Bana 4 reklam geliyor yılbaşından beri delireceğim sonunda :D Bende de 20 lira civarı var günde 5 dakikamı almıyor

bana 6 reklam geliyor gelen parayı kontöre yatırıyom şimdilik :)

Takımı
Fenerbahce
Bakalım tablet'ten yaptım şuan reklam yok diyor. Yarın bakıcaz olucakmı :)

Reklamları geldikleri saatte izlememiz şart mı ? 8)

Annemin telefonunada indirsem her akşam geldiğinde hepsini toptan izlesem ? Bilen varmı :P

Mopneet

@Kemalist
Neden Bursa ve 30-35? Bana başlarda 6 hatta bazen 8 reklam geliyordu günde, şu günlerde ise 4 reklam ile yetiniyorum. ^^

Ipod-iphone-ipade yükledim aynı hesapta telefonuma da yükleyecektim artık ayda 81tlye lolde alırım istediğim skini :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Mopneet demiş ki:
@Kemalist
Neden Bursa ve 30-35? Bana başlarda 6 hatta bazen 8 reklam geliyordu günde, şu günlerde ise 4 reklam ile yetiniyorum. ^^
Bende ki telefona yükledim , istanbul ve 20-25 girdim 4 reklam çıktı.Tablete yükledim , istanbul yazdım 20-25 girdim 4 reklam çıktı.Arkadaşa yaptırdım onda da 4 çıktı.Sonra yeni telefona dur bir değişiklik yapayım dedim , bursayı seçtim yaşı da 30-35 yaptım 6 reklam geliyor her gün.İnternette başka kişilerde yazmış , genelde 6 reklam gelenlerin hepsi hep istanbul dışını seçmiş.

Mopneet

Bana şu anda 4 reklam geliyor, Bunun artma ihtimali var mı sonradan? :D

Saat 10 oldu ve ödeme yapılmadı. İnternette biraz araştırdım ;

WinAt9’dan gelen ödemelere ilişkin e-posta alabilmek ve ödemeleri hesabınıza çekebilmek için önce PayPal hesabınızda ‘Ödemeyi kabul edin’ kısmını aktifleştirmeniz gerekmektedir.

Şöyle birşeyden bahsediliyor bu nedir ?

Yukarı Alt