Xperyon

Bilgiliyim

Arkadaşlar kendi kullandığım programı sizlerede yararlanmanız için paylaşmak istedim.Bu program windowsunuzu orjinalleştirmeye yarar yani yasal yaptıktan sonra güncellemeride açabilirsiniz herhangi bir problem yaratmaz.Yapılışı dosya içinde notepadda yazıyor gerçi ama ben burdan tekrar yineliyim.
---------------------------------------------------------------

Windows' u sorunsuz olarak etkinlestirmek icin asagidaki islemleri sirasiyla uygulayiniz!!

UYARI: Windows' un kurulumu sirasinda internet bagnatiniz kapali sekilde kurulumunu tamamlayin.

01 - Indirdiginiz "Windows Loader 2.0.1" klasorundeki "Windows Loader.exe" dosyasini, sag tiklayip
"Yönetici olarak çalıştır (Run as administrator)" secenegi ile calistirin

02 - Gelen Windows Loader ekranında "Install" butonuna tiklayin.(ORN_RESIM_1' e bakiniz)
Daha sonra gelen uyarilara "OK (TAMAM)" dedikten bir süre sonra bilgisayariniz acilip kapanacaktir ve lisanslama islemi tamamlanacaktir.

Download
Win7 Loader

Virüs Tarama Sonuçları
Vırus Total

Dosya alıntıdır (SGNLIVE)

Windows 7 ''All in one'' paketlerinde program ile crack yapmak internet bağlantısında sıkıntı çıkarıyor bilginiz olsun :)

Xperyon

Bilgiliyim
Phantoso demiş ki:
Windows 7 ''All in one'' paketlerinde program ile crack yapmak internet bağlantısında sıkıntı çıkarıyor bilginiz olsun :)
Yok hacı olsa benim sistemde olur 2laptop 1kasa var bu zamana kadar internet bağlantısında sıkıntı çıkmadı 32&64bit AIO'dan kuruyorum hemde :)

Melkor demiş ki:
Phantoso demiş ki:
Yok hacı olsa benim sistemde olur 2laptop 1kasa var bu zamana kadar internet bağlantısında sıkıntı çıkmadı 32&64bit AIO'dan kuruyorum hemde :)
Teknolojik aletler bunlar her dilden anlamaz.Bende oldu diye herkes de olacak diye bir şey yok sadece olasılık. :wink1:

Xperyon

Bilgiliyim
Phantoso demiş ki:
Melkor demiş ki:
Phantoso demiş ki:
Teknolojik aletler bunlar her dilden anlamaz.Bende oldu diye herkes de olacak diye bir şey yok sadece olasılık. :wink1:
Fail etme çabaları vol1. :P

Caps'liyimmi illa all in one kurulu bu orjinalleştirmeyi yaptıktan sonra internete bağlanmıyor.Ağ internet erişiminde ünlem oluyor.Sistem geri yükleme yapmam gerekiyor yada Yerel ağ bağlantılarını silip yeni ağ kurmam gerekiyor.Windows orjinal oluyor ama bu sıkıntılarada yol açabiliyor demek istiyorum :)

Xperyon

Bilgiliyim
Phantoso demiş ki:
Caps'liyimmi illa all in one kurulu bu orjinalleştirmeyi yaptıktan sonra internete bağlanmıyor.Ağ internet erişiminde ünlem oluyor.Sistem geri yükleme yapmam gerekiyor yada Yerel ağ bağlantılarını silip yeni ağ kurmam gerekiyor.Windows orjinal oluyor ama bu sıkıntılarada yol açabiliyor demek istiyorum :)
Relax :) Bu crack programını ötekilerden ayır bak garantisini veririm bunun neden dersen birçok arkadaşım pc formatladıktan sonra bunla lisansladım hiçbirinde şuana kadar böyle bir problem oluşmadı 20-30 pc için söylüyorum bunu ama tabi atılan format cd'leriylede alakalı olabilir onu bilemem ama ben daha böyle bir sorunla karşılaşmadım karşılaşan görmedim daha tabiki karşılaşılmıyıcak diye birşeyde yok :P :beer:

Yukarı Alt