arkadaşlar cok önemli bir sorunla karşı karşıyayım.pc win7 idi ve xp pro.ya çevirdim herşey normal lakin ağ bağlantısı görmüyor pc.anakartın driverı yok elimde onu yüklemedim acaba ondan olabilir mi?onun dışında başka neyden olabilir.ağ kurmaya çalıştığımda sihirbaz ağ donanımınızı bulamıyor uyarısı alıyorum.anakart driverı da bulup indirdim kuruyorum ama kurulum bitmeden önce bilinmeyen hata oluştu kur kapatılacak hatası alıyorum ve yüklenmiyor.sorun ne ve neden oluyor olabilir.cok acil yardıma ihtiyacım var =( daha ekran kartını da kurmadım.bi el atın..

biostar G31D-M7...marka model bu.lakin sitesinde ayrı ayrı konular halinde var hepsini indirdim ama yüklenmiyor hata veriyor yükleme sonunda ve setup kapanıyor.xpye uyum sorunu var desem pc açılmaz.of nasıl birşey bu ya

antioch driver programını indir eksik driverları sana gösterir ve yükler

hacım vallaha oldu.kendi sitesindeki bütün driverları indirip kurdum etki etmedi anlamadım gitti.anakart için başka ne lazımsa verebilirmisin linkleri

Intel G33/G31 Express Chipset Family ekran kartının da driverını bulabilirmisin :muck: :buddha:

hepsini denedim yüklerken hata veriyor.bir sorun ile karşılaşıldı kur kapatılması gerekiyor diyor ve yüklenmiyor.intelin sitesinden tüm xp versiyonlarını indirdim g33-g31in.yüklenen oldu 2 tane ama pc açılmadı xp dolum ekranında donuyor.en son ayarla aç diyorum o zaman da ekran kartını yüklemeden önceki hale geliyor

kurulumda bir hata olmadığına eminmisin çünkü anakartın xp driver sürümleri bunlar

evet.az önce yine yaptım herşeyi kurdum sonunda restart istedi yes dedim ve res attı.açılınca yine aynı driver yüklememişim gibi oluyor.hatta pcden bakıyorum ekran kartı yok gibi görüyor

Yukarı Alt