- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Bunlarda son halim yeni saç tarzım nasıl olmuş :twisted:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
batuknight demiş ki:
sağolda burdan oyun nası oynanır hakkında bi bilgi göremiorum ben XD
Oyunu grafiksel açıdan tanıtmak amacıyla koydum çok zor bir oyun deil giren çözer 2 günde görevler üzerine kurulu bir oyun bol bol görev yap sen

Quincey

Bilgiliyim
Yıllardır Pc başındayım.Silkroadda yeni haritlar y
pardon yanlış anlamışım ssler için sağol oyua başlamadan önce çok süper diye duydum oyuna başladım ama artık dandik diyolar :(
bence gzel ama oyunu tam keşfedemedim skilleri açmayı görevleri npcleri fln anladım ama auto pot fln.. gibi özellikler varmı bilmiyorum yardımcı olabilir misin?

batuknight demiş ki:
pardon yanlış anlamışım ssler için sağol oyua başlamadan önce çok süper diye duydum oyuna başladım ama artık dandik diyolar :(
bence gzel ama oyunu tam keşfedemedim skilleri açmayı görevleri npcleri fln anladım ama auto pot fln.. gibi özellikler varmı bilmiyorum yardımcı olabilir misin?
auto pot olayı yok . bu oyunda level değil skill önemli 7x levelde dual trans olanı gordum ben 80 lvl de comp . / app . tım :mrgreen: ustune +6 osm +6 eosuda cektin mi fa ' nın cok guzel oluyor :wink1:

Arkadaşlar bu arada Jüpiter'de yeni guild kurduk ForgottenRealms bize katılmak isteyen bütün saygılı, seviyeli arkadaşları bekleriz lvl önemli değil maksat muhabbet yardımlaşma olsun :beer:
Oyun içinde 13'üncü kanalda takılırız genellikle. Guild'e katılmak isteyen arkadaşlar WhiteDewiLL yada SuzumiyaHaruhi pm yoluyla ulaşabilirsiniz :thumbsup:

Güzel Resimler

bende tam bir FA hastasiyim :roll: :roll:

Mercury de 77 Lv FA'm var

Pc dandik oldugundan kasamiyorum bi süredir

Karakterin çok hoşmuş bu arada yeniden söyliyim ^^

Yukarı Alt