1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Web tabanlı Office paketi tümüyle ücretsiz olacak

1. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    Web tabanlı Office paketi tümüyle ücretsiz olacak

Google'ın oldukça başarılı web tabanlı ofis uygulamalarına karşı, Microsoft'un da Office paketini web'e taşıyacağı bilinmekteydi. Ancak, bu konuda gelen ilk bilgiler Microsoft'un uygulamaların kısıtlı bir kısmını ücretsiz sunacağı, tüm uygulama ve özelliklerin Office paketini zaten satın almış kullanıcılara özel olacağı yönündeydi. Microsoft cephesinden yeni gelen bir açıklama, bu durumun değiştiğini bildiriyor.

Betanews sitesinin haberine göre Microsoft tüm web tabanlı Office paketini kullanıcılara ücretsiz sunacak. Bugünlerde beta testleri süren Office Web Apps paketi, öncelikli olarak Word, Excel ve PowerPoint'i içerecek, ardından OneNote uygulaması da pakete eklenecek. Çalışması için Internet Explorer gerektirmeyecek olan Office Web Apps, Windows Live kullanıcı hesabı olan herkesin kullanımına açık olacak. Kurumlarsa dilerlerse daha çok kontrol ve güvenlik özelliği sunacak olan ücretli paketi tercih edebilecekler, hatta eğer isterlerse bu paketi kendi sunucularında yerel olarak da çalıştırabilecekler.

2. Espio

Espio Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hmm office 2007 ucretsiz olur insallah , dersler icin office lazim korsan indiremiyorum microsofta 70 dolar bayilmakta koyar bana :D

3. Prada

Prada   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Playboy

Zencilerle ayarlarsın sen noobie :P

4. Espio

Espio Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bro tamam yaptik bi hata ayarlamadik sana o zenci adamida yeter yahu :mrgreen: :twisted: amerikanin %15 i zenci , su anda blonde ablalarimla takiliyorum
    :kalp: :kalp: :kalp: :mrgreen: