:cry: :oops:

arkadaşlar resimdeki gibi oldu web sayfam nasıl değiştirebilirim çözümü nedir bilen yazabilirse çok memnun olurum ya...

Bazı harfler kalın bazıları ince çok saçma gözüküyor.Facebook-Youtube-Web whatsapp da falan hep yazılar değişti.
Çıldırcam bir türlü bulamadım çözümünü.Tüm forum sitelerini gezdim.Bilen biri yazarsa çok memnun olurum. :buddha:

Bu forum sitesi ölmüş aga sro'nun sro zamanlarında böyle miydi burası be.Kemalist hala yaşıyor ama sevindim.

phoenix43 demiş ki:
Bu forum sitesi ölmüş aga sro'nun sro zamanlarında böyle miydi burası be.Kemalist hala yaşıyor ama sevindim.
Peki sen neredeydin bunca zaman? Yıllar sonra foruma işin düştüğü için girmişsin bizi mi eleştiriyorsun? Biz her gün buradayız sen olsanda olmasanda.

Takımı
Fenerbahce
Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
phoenix43 demiş ki:
Peki sen neredeydin bunca zaman? Yıllar sonra foruma işin düştüğü için girmişsin bizi mi eleştiriyorsun? Biz her gün buradayız sen olsanda olmasanda.
+1
Arkadaş anında cevap bekliyor sanırım herkesi işsiz zannediyor. olmadi:

Bu mesaj Temet Nosce rumuzlu uyeden alinti yapildi
Temet Nosce demiş ki:

Şunu dene bakalım bir
Hacı sen varya adamın dibisin karaköküsün lan cansın sen can.Allah razı olsun kardeşim. OLDU LAN OLDUUUU :D:D ulan ne sevindim beee

Bu mesaj CezaAlp rumuzlu uyeden alinti yapildi
CezaAlp demiş ki:
Şu sağ alttaki bebe ne kadar gıcık , ne kadar itici birisi
Midilli gibi hacı o adam ama garip şeyler araştırıyolar abone oldum bende öylesine arada gelirse rast izliyorum birkaç videolarını :bitch:

Bu mesaj phoenix43 rumuzlu uyeden alinti yapildi
phoenix43 demiş ki:
Bu mesaj CezaAlp rumuzlu uyeden alinti yapildi
CezaAlp demiş ki:
Şu sağ alttaki bebe ne kadar gıcık , ne kadar itici birisi
Midilli gibi hacı o adam ama garip şeyler araştırıyolar abone oldum bende öylesine arada gelirse rast izliyorum birkaç videolarını :bitch:
Bende oyun delisine abone oldum , outlast videosu çekerken bunuda almış yanına , gıcık oldum herife. Yolda giderken biri saplasa bıçağı ne güzel olur

Yukarı Alt