1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Web alemine girmek isteyenlere kral bir web sitesi

1. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    Web site işlerine girmek isteyenlere kral bir yatırım , kral bir web sitesi . R10'dada açtım konuyu lakin buradan bir arkadaş alırsa daha çok ilginir ve üyelerinide mutlu eder diye burayada açayım dedim ^^ Sanırım extraloob'un ilk web site satış konusudur bu , hayırlı olsun diyerekten başlıyorum makara:

Site adresi http://www.oyunplatformu.net
    Site için istenen fiyat : 350 tl.
    Sitenin aylık getirisi: (Gördüğünüz gibi reklam koymadım ama reklam koyulsa 2 ayda 350'tlyi çıkaracağını farkedersiniz )
    Sitenin açılış tarihi: 2009(lakin bundan önceki adı oyunhayali.com'muş bayaa eski ve köklü bir site altta detaylı açıklaması mevcut)
    Kategori, sitenin içeriği nedir: Oyun İndirme Sitesi
    Günlük hit sayısı, kaynak link: Onlinewebstats gibi müthiş derecede eksik sayan bir sayaç var , site sürekli kapanıyor ve siteyle hiç uğraşmadım. Ama buna rağmen hit sürekli artıyor. Sitenin hiti şu an 1k+
    Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 1 - 1
    Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içeriğiyle.
    Hosting dahil midir: 1 hafta idare.
    Banlı olduğu sponsor var mı: Google banlımı bilmiyorum , zaten oyun indirme sitesine koyarsanız reklamı elinde sonunda banlanırsınız
    Banlı olduğu arama motoru var mı: yok.
    Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: hayır.
    Yazılım lisans sonlanma zamanı: -
    Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Hayır.
    Ödeme Yöntemi : Türkiye İş Bankası

Bu siteyi 1 ay önce büyük umutlarla BetaHouse adlı arkadaştan almıştım ama başka projelerim olduğu için bir türlü ilgilenemedim. Site çok eski bir sitenin yönlendirmesi , sanırım eski domain yasaklanmış ve bu domaine geçmişler ne olduğunu bilmiyorum ama site kalmış öyle . Sitenin eski üyeleri arada bir gelip bana beni şikayet etmektedirler , hiç ilgilenmiyorsun ilgilensen seninle çok güzel işler yaparız diyorlar.Hali hazırda moderatörleri ve v.i.p üyeleri bile var.. Ama gerçekten ilgilenmeye vakit bulamıyorum , 50k üyesi var bir mailinize bakar eski üyeleri geri çağırmak , sizde ilgilenirseniz güzel bir oyun indirme platformu oluşturabilirsiniz.Getiri konusunada gelirsek , böyle bir site ayda 50 tl adtechten kesinlikle çıkartır , link satımından en az 150 tl alsanız 3 ayda ücreti rahat rahat çıkartırsınız . Mail - pop-up reklam , rapidshare pre puan falan onları hiç saymıyorum bile...
    Hiti oturmuş bir site . Hit düşmüyor aksine sürekli artıyor , hemde ilgilenilmediği halde . İlgilenirseniz nasıl bir şey olacağını siz düşünün artık :nod:

Onlinewebstats'ın sayacı dün için şöyle saymış ; (6k'lık web sitem için 4k sayıyor ) :nod:

Db sanırım 300 mb falan , taşımada sorun olursa yardımcı olabilirim.Daha aklımda bir sürü proje vb var , alan kişi dilerse bunları anlatabilirim ...

Alacak arkadaşa hayırlı olsun :popcorn:

2. Quattro

Quattro Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mühendis
    Hayırlı satışlar. Güzel bir siteye benziyor 1k üzeri hit de başlangıç için gerçeten iyi bir rakam.

3. PhyLosHopia

PhyLosHopia Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrencii :))
    hayırlı satışlar ne diyelim :)) inş satabilirsn.

4. FeeLThePain

FeeLThePain Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    para olsa kaçırmazdım gerçekten güzel bir site :)