BeBeT0

Bilgiliyim
Server:Sparta LvL: 8x Full Str Bowman, Server:Pri
AfK WeaponsChanger

Linkler
TR Versiyon
İndirmek İçin Tıklayın
Rar Şifresi : www.extraloob.com
Tarama Sonucu
-Resim Silinmiş.
Açıklaması

Kolay Silah degiştirmeye yarıyor. ayrıca bazı buflar için bazı silahlar gerekiyor biliyorsunu o silahı numaralarda yazan yere koyup yani slotu gösterip baslatıgınızda sizin yerinize silahı degiştirip bufa basar yararlı bir program Tbot İle Çalısmaktadır

-Resim Silinmiş.

Denendi Ve Çalısıyor
Yorumlarınızı Bekliyorum.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
valla arkadşım eline sağlık nerden bulduysan süper valla. bende bu botlar nasıl kendilerine buf basıp diğer silahları kullanıyorlar diodum.

tebrik ederim çok güzel ama silkroad ekranını küçültünce program çalışmıyo çalışması için devamlı ekran da silkroad olması gerekiyo

BeBeT0

Bilgiliyim
casanova demiş ki:
osaman bebet0 bu sorun üstünde dur ki prog tam anlamıyla işe yarasın kullanmadım ama galba sanırsam bu prog macro şeklinde çalışıyor ???
biraz öle dene bilir eu charlar için ideal nie denirse hızlı kosma gibi buf skilleri bard ile yapılıyor bu program ile siz degilde program degiştirip buf basıyor

Program için teşekkürler. Peki mesela tbot ile kullanırken inventorynizdeki harp ı mutlaka kasaya koymak isteyecektir. Buda şehre ilk gidişinizde silahınızın kasaya konması demek.

BeBeT0

Bilgiliyim
noname350 demiş ki:
Program için teşekkürler. Peki mesela tbot ile kullanırken inventorynizdeki harp ı mutlaka kasaya koymak isteyecektir. Buda şehre ilk gidişinizde silahınızın kasaya konması demek.
ewt tek sorun bu bankaya koymasa süper olurdu ama koyuyor botsuz olunca bankaya bot koymadıgı için programda rahatca kulanılıyor

Denemedim ama şu an oyunda bu programı kullanan varsa buff için kullandığı silahı inventory'nin ilk gözüne koysun.bakalım Storage koyucak mı bot?

iSrobot'ta weapon change için ilk slotu kullanıyoduk.Belki bunda da işe yarar. detective
-Resim Silinmiş.

BeBeT0

Bilgiliyim
_A_R_E_S_ demiş ki:
Denemedim ama şu an oyunda bu programı kullanan varsa buff için kullandığı silahı inventory'nin ilk gözüne koysun.bakalım Storage koyucak mı bot?

iSrobot'ta weapon change için ilk slotu kullanıyoduk.Belki bunda da işe yarar. detective
-Resim Silinmiş.
bot bankaya koydugu için bu bile işe yaramıyor bende bile bankaya koyuyor eu char kasıyorum bard la yapılan buflar için ama hep bankaya koyuyo bot bu yüzdende program bosu bosuna basıyor slotlara

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ewt tek sorun bu bankaya koymasa süper olurdu ama koyuyor botsuz olunca bankaya bot koymadıgı için programda rahatca kulanılıyor
tebrik ederim çok güzel ama silkroad ekranını küçültünce program çalışmıyo çalışması için devamlı ekran da silkroad olması gerekiyo
ewt tek sorun o
Kaç Tane Tek Sorun Var Anlamadım :lolmuch: :lolmuch: Razz Razz

bebeto bende şu çıkıyor ve indiremiyorum

-Resim Silinmiş.

Yukarı Alt