R2K

rank8
Eskiden otomatik değiştiriyordu Buff kısmına clericden 2 tane buff koydum. Silahı 1. kutuya koydum silah değiştirip buffları atıyor fakat daha sonra bowu eline aldıkdan sonra tekrar cleric rodu çekiyor veb u işlem yaklaşık 10dk devam etti bende buffları kaldırıp bota bırakıp yattım... Sürekli bi birine bi birine geçiyor. Bundan bir önceki versiyonda aynı ayarlarla sorunsuz çalışıyordu.. Skilleri çıkarıp save edip tekrar ekleyip save edipde denedim fakat aynı şeyi yapıyor.. Aynı problemi yaşayan arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum...

R2K

rank8
Use playerbuffing seçeneği hangi sekmede iptal etmiş olabilirim.

R2K

rank8
Use party buff seçiliykende basmıyor daha doğrusu cleric rodu çekip cleric skillerini atıyor sonra sürekli bi bowu alıyor bi cleric rodu bi bowu alıyor bi cleric rodu attack yapmaya başlamıyor. Nedenini bilen varmı :curtain:

Hiç karşılaşmadığım bi sorun.Yeni klasör oluşturup ayarları baştan yap düzelebilir belki

R2K

rank8
Valla 49 leveldım bi gitti buff 55 levelim hala buffsuz kasıorum bu seferde çok ölüyorum.

R2K

rank8
Yeni versiyonu çekip içine sadece gerekli dosyaları attım şu an sorunsuz çalışıyor teşekkürler herkese.

Yukarı Alt