Arkadaslar 70 LvL Warriorum var Warrior skilleri full bard skillde master LvL 70 Noise ve Moving March acık kasmak icin en iyi silah bard yani cok hızlı kasılıyor fakat ben bu charı 90 LvL de Warlock mu? Cleric mi? Bard mı? Yapıcagıma karar veremdim yardımcı olursanız sevinirim charı kasmak icin degil pvp icin sitede arastırdım Cleric acarsam tospaga gibi olurum hic olmem fakat warlock cok zevkli ve tuzakları cok var warriorda cok ise yarıyor dedi simdi ne yapmalıyım bilen varsa luften cevap yazsın..

Sadece ve sadece pvp diyorsan tabiiki warlock.Niye???
Statuleri koyduktan sonra DD ile her türlü rakibi yıkarsın(block yemezse)Hade yıkamadın,Tripe Swing kullan.Yani karşındaki charda warlock olmazsa,yıkman o kadar zor olmaz.

Warlock açarsan chinese charların korkulu rüyası olursun.Ama cleric yan mastery açan bi warrioru falan asla kesemessin.Bence cleric aç.Cleric açarsan mutlaka critle falan bi şekilde yatırırsın ama uzun sürer ayrı mesele

E0N

rank8
bak şimdi warior nuker veya wizard'a cabuk ölüor bunu clericle önlersin bless spell fln ama bunların saniyeleri var ve hemen dolmuor eger warlock acarsan hem skilleri hızlı vuruor hemen stun veya baska bi skill ile onu etkisiz hale geetirip öldürürsün aynı sey str için str ye divison tutturursan sonra stun vs. yaparsın ztn str sana az vuracak büyük bi ihtimal onu yerden kaldırmazsın bide dez avantajı var bunu botta kasarken vs kullanman biraz zor olur ve lv kasmak biraz daha zor olcak hız açısından

Yukarı Alt