Selam..
Arkadaslar Warrior/Cleric charimi Warrior/Warlock 'a cevirdim
Amac 105 Uniquelerde kullanmak ve Kale savaslarinda vs. vs.

Daha önce hic bir bilgim yok warlock hakkinda ve bufflarida zaten rehberlere bakarak actim
full max 101

simdi sormak istedigim sey ; ben bu charimi Sbot da kasarken warrior skilleriyle atak yaparken bana warlockun faydasida olurmu herhangi bir skilleri moblarda kullanmalimiyim ?

eger olabiliyorsa skilleri nereye eklemeliyim, bilgisi olan arkadaslar yardim ederse cok sevinirim, Özellikle Okan kardes, herseyi biliyorsun bunuda bilirsin sen :)
simdiden Tesekkurler. pray:

Uzun süre warior warlock char kullandım warlock charın en buyuk handıgapı kasarken yanskıll olan warlockdan yardım alamamandır sadece pvp veya pvu larda işine yarar clericden dönerek az hata olmuş kanımca.

Melik demiş ki:
Uzun süre warior warlock char kullandım warlock charın en buyuk handıgapı kasarken yanskıll olan warlockdan yardım alamamandır sadece pvp veya pvu larda işine yarar clericden dönerek az hata olmuş kanımca.
yani bu demek oluyorki kasarken kullanamiyorum warlock skillerini ?

Kasarken kullana bilirsin fakat seni çok yavaşlatir. int olmadiktan sonra işe yaramaz örn. warlock/cleric. çok uzun zaman warrior warlock oynadim.Pvp ve Pvu da müthişler.

Yukarı Alt