Ben warrior açacama ama izlediğim videolara göre adam sadece 2 hand ile savaşmıyor yeri geldimi balta yeri geldimi 1 hand bu skiller hangisi ve ne işe yarar kısacası pvp taktikleri istiyorum yardım eden herkese teşekkürler :)

F "1 de olarak düşün.... baltayı 1 e... stun vuran 2 vuruşu 2 ye ve 3 e ... 2handblade i 4e haykırarak 2kere vuran var ya yüksek damage :D warrior kullanmadığım için bilmiyorum.. onu 5 e koyucaksın.. diğer skilleride 6 7 8 ayarlarsın 9 a can 0 a da mana potu... X e de vigor koyarsın olur biter :D

The47

Bilgiliyim
quick slotları kullan. space tuşu+1,2,3,4, ile oralara kısayoldan ulaşabilirsin.

One-Hands Sword'da Açman Gereken Sikil Shield Trash Gelişmişi Shield Crush Bunu Tamamen Açmak İçin One-Handed Arms Sikilini 15 Yapman yeterli Daha Fazla Çıkartma sP israfi Olur Bu Sikil Knock-Back(İtme) ve Dull Atar , Baltada İse Açman Gerekn Sikil Double Twist Gelişmişi Sudden Twist Ayni Şekilde Bu Sikilide tamamen Açman İçin Dual Arms 15 Olsa yeterli Daha FAzla Uplama Bu Sikil İse Stun Atar Bu Sikilleri seri Kullanabileceqin Şekilde Diz Mesela Ben F1'e 1. slota Warior Silah diğerlerine ise Sadece Warior Sikillerini Dizdim F2 Ye ise cleric rod shiled ardindan healing cycle ondan sonra Shield Crush Ardindan Balta Sonra da Sudden Twist 1 hde Açtiqin Sikil bunun için Extra 1 h kullanman gerekmez cleric rodu çek shieldide çek healini bas ardidan attir Sonra baltayi çek sprint assualt kullan ordan stun işlemediyse sudden twisti kullan stun büyük ihtimal işleyecektir işlemez ise healin bitmeden warior ile 1 attack yap ayni işlemi tekrar yap dare devil sikili ile damage vurduqun ana kadar böyle git dare devil ile damage vurdun mu hiç birakma ard arada sikilleri geçir :D Zaten bu şekilde uygulama yaptin mi gide gide kendini geliştirirsin ben böyle yapiyorum tavsiyede ederim.

Skill Barına Silahları Ve Skillerini Yerleştir Hızlı Değiştirirsin Buda Adamı Daha Çok Sersemletmene Yardımcı Olur..

Fantazi meselesi skil sırası pekde önemli değil kendi taktiğini yarat bence

Quick slotlara clerici ve healleri koy. Acil bi durumda hemen space 121212 yaparsın 1e clerici 2ye orbiti veya grup heali koyarsın hemen hp dolar. elini spaceden çekip 2h ile dalmaya devam edersin.

2h dışında kullanılacak diğer skiller:
Onehaneded deki kalkan itişi: China charları dull yaparak yavaşlatabilirsin. Rakibin vuracağı saldırıyı önleyebilirsin. Dull özellikle bladerlerde çok iş görüyor. İttirme skili max olursa dull tutma olasığı çok olur ve dull un süresi daha uzun olur. Normal pille slinmez.

Axe deki stun ve kanama kombosu: Bu skill 2h ile Dare Devil atabilmen için çok önemli bi skill. Dare devil oldukça yavaştır. Örneğin bi bowu indirmek için dare devil atman gerekir ama adam her dare bastığında kombo atar ve her seferidne skill iptal olur. Bu diğer çarlardada aynı nerdeyse her çar dare devili önleyebilecek bi skile sahip :) Yatır batir stun ve ittirme gibi. Bu yüzden rakibi Sprint Assaultla veya Axedeki kombo ile stun yapman ve hemen 2h yi alıp dare devil vurman gerekir.

Ama şunu unutma en sağlam warrior bütün skilleri FF olan warriordur. Her duruma ayak uydurabilmen için saldırı seçeneğinin çok olması lazım. Mesela wiz keserken onehanded ile kesmek daha eğlenceli :))

icasblk13 demiş ki:
F "1 de olarak düşün.... baltayı 1 e... stun vuran 2 vuruşu 2 ye ve 3 e ... 2handblade i 4e haykırarak 2kere vuran var ya yüksek damage :D warrior kullanmadığım için bilmiyorum.. onu 5 e koyucaksın.. diğer skilleride 6 7 8 ayarlarsın 9 a can 0 a da mana potu... X e de vigor koyarsın olur biter :D
evet en matklısıda bu saten :thumbsup:

Belirli bir taktik bulamazsın.Sonuçta bulsan bile bu bulduğun taktikler birileri tarafından denenmiş ve öyle ortaya çıkmıştır. Ben senin çesitli skill kombinasyonlarını tek tek deneyerek kendin bir taktik geliştirmeni öneririm.Böylece burada okuduklarından daha kullanışlı bir şeyler çıkacağına ve sana özgü olacaklarına eminim. Ayrıca bu taktikleri moblar üzerinde de deneyebilirsin. İlla ki pvp yoluyla bu taktikleri geliştirmek zorunda değilsin. Moblar üzerinde de çeşitli çalışmalar yaparak çeşitli skill kombinasyonları ortaya koyabileceğini düşünüyorum.

fursa74 demiş ki:
Ben warrior açacama ama izlediğim videolara göre adam sadece 2 hand ile savaşmıyor yeri geldimi balta yeri geldimi 1 hand bu skiller hangisi ve ne işe yarar kısacası pvp taktikleri istiyorum yardım eden herkese teşekkürler :)
110 lwl warıor charım war ve cok zewk alıorumm..Sana soyle anlatayım
f1 e warıor skıllerını koy zaten kullandıgın skıller
1_sılahı koy
2_kukreme_warıorun en cok wuran skıllı
3_yatır koy (%60 ıhtımalle tutma olasılıgı war
4_3 lı slıp (genelde yatır tuttuktan sonra wurulur
5_teklı wurus (yatır tuttuktan sonra rakıpe 1 kere wurur ama etkısı buyuktur
6_balta sılahı
7_baltanın stun weren skılı(hem rakıpe defı azaltma werır hemde stun tutturma ozellıgı wardır.
8_vıgor
9_mana
0_can potu
yane rakıbın durumuna gore genellde bunlar kullanırır balta skıllerı etkısı azdır ama serı wurdugu ıcın eııdır.genelde baltayı stun vermek ıcın kullanıorum ben..one hundred ıse ona gerek yok gercek bı warıor ıstıosan ama zewk ııcn ben actım arada wuruorumm.
Warıor zewk alınacak en eıı chardırr(kullanmasını bılırsen)_BumbleBee_

Yukarı Alt